Kane i Braun Strowman przed szansą na zdobycie Universal Title, Z kim może zmierzyć się Mika The Polish Punisher na najbliższym show AWE?, Skuteczny debiut Itamiego na RAW

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW, Kurt Angle ogłosił, że na styczniowej gali PPV Royal Rumble odbędzie się triple threat match o WWE Universal Championship, w którym obecny mistrz Brock Lesnar stanie w jednym ringu z Braunem Strowmanem oraz Kanem:

» Na fan page’u federacji AWE Asia Wrestling Entertainment pojawiła się informacja dotycząca legendy japońskiego wrestlingu, który ponoć jest zdenerwowany po tym jak jeden z członków rosteru AWE wykorzystał jego akcję w swoim pojedynku na ostatniej gali. Mówi się o tym, że tą tajemniczą osobą będzie Tajiri, jednak więcej informacji otrzymamy z pewnością już wkrótce.

Jak myślicie kim będzie ten tajemniczy zawodnik i z kim przyjdzie mu się zmierzyć na najbliższym wydarzeniu AWE? Może z naszym zawodnikiem?

» Podczas ostatniego odcinka czerwonej tygodniówki Finn Balor został zaatakowany przez członków The Miztourage na co zareagował były NXT Superstar Hideo Itami wykonując GTS na Axelu. Był to debiut zawodnika z Japonii w głównym rosterze WWE: