WWE Friday Night SmackDown 06 marca 2020: Raport

Pora na ostatnią tygodniówkę WWE przed Elimination Chamber! To właśnie dziś, w KeyBank Center w Buffalo dowiemy się kto jako ostatni wejdzie w niedzielę z komory eliminacji. Nie zabraknie także ciekawych powrotów i rewanżów, gdyż w talk show Alexy Bliss zagości dziś nWo! Ponadto czeka nas ponowne starcie Sashy Banks i Bayley z Lacey Evans i Naomi.

 

Show rozpoczyna Alexa Bliss, która w swoim programie przypomina gwiazdy jakie w tym roku dołączą do galerii sław WWE. Następnie zaprosiła do ringu swoich dzisiejszych gości – nWo i pogratulowała członkom grupy ponownego znalezienia się w Hall of Fame. Bliss podkreśliła, że to właśnie Kevin Nash zakończył legendarną serię zwycięstw Goldberga dlatego też zapytała co powinien zrobić Roman Reigns na WrestleManii, by osiągnąć podobny sukces. Wywiad został jednak przerwany przez pojawienie się Samiego Zayna wraz z Cesaro i Nakamurą. Kanadyjczyk ma dość słuchania gwiazd przeszłych lat i radzi skonczentrować się na przyszłości – czyli na tym jak cała trójka pokona Brauna Strowmana w walce na Elimination Chamber. Sami przypomina jak ważny w karierach członków nWo był pas interkontynentalny nie omieszka przy tym jednak dodać, iż Sean Waltman nigdy go nie zdobył. Wyprowadza to X-Paca z równowagi. Zayn szybko ostrzegł go, że są oni w stanie zniszczyć w krótkiej chwili powrót całej trójki. Nash i Hall nie zamierzają się jednak tym przejmować i również stanęli do walki z nieproszonymi gośćmi. Sami jednak rezygnuje z bójki, gdyż nie chce, by o nWo znów mówił cały świat. Na arenie pojawia się jednak Braun Strowman, który atakuje Cesaro i Nakamurę. Zaynowi udało się jednak sprytnie uciec jednak mistrz zapowiedział, iż podobna sytuacja na Elimination Chamber się nie powtórzy.

 

Tag Team Match

Lacey Evans & Naomi vs. Sasha Banks & Bayley

Zwycięzcy – Sasha Banks & Bayley

 

Na backstage’u znajdują się Big E oraz Kofi Kingston, który przypomina co wydarzyło się na WrestleManii w zeszłym roku i zapowiada, że na tegorocznej gali ponownie stanie się mistrzem.

Na backstage’u znajdują się także Banks wraz z Bayley, które są w wyśmienitym humorze po niedawnym zwycięstwie. Sasha obiecuje zadedykować swój nowy album swej najlepszej przyjaciółce.

 

Singles Match

Sheamus vs. Apollo Crews

Zwycięzca – Sheamus

 

W szatni znajdują się Drew Gulak oraz Drake Maverick, który prosi o możliwość walki z Danielem Bryanem. Gulak jest jednak niechętnie nastawiony do tego pomysłu. Do dwójki dołącza sam zainteresowany, który ma już dość paplaniny Drew na temat jego umiejętności i wyzywa go do walki.

Tag Team Match

Fire & Desire vs. Carmella & Dana Brooke

Zwycięzcy – Fire & Desire

W trakcie walki przy ringu znajdował się Dolph Ziggler.

 

Pora na najnowszy odcinek Firefly Fun House, w którym dowiadujemy się dlaczego Fiend zainteresował się Ceną – chodzi o zwycięstwo Johna nad Brayem na WrestleManii 30. Wyatt wybacza ten incydent liderowi Cenation jednak dodaje, że w ten sposób stworzył on coś mrocznego i okrutnego. I to już nie ma zamiaru wybaczać.

 

Na backstage’u jest Baron Corbin, który ma dość rozmawiania w dalszym ciągu o Romanie Reignsie – woli skupić się na WrestleManii. Nagle wywiad przerywa pojawienie się Eliasa, który doprowadza króla do irytacji.

Na backstage’u spotykamy również Otisa, który przeprasza Mandy za spóźnienie w ich randkę i stara się to wytłumaczyć. Rose jednak uważa, że jest na to już zbyt późno i odchodzi.

Gauntlet Match

Heavy Machinery vs. The New Day

Zwycięzcy – Heavy Machinery

 

Heavy Machinery vs. Lucha House Party

Zwycięzcy – Heavy Machinery

 

Heavy Machinery vs. The Usos

Zwycięzcy – Heavy Machinery

 

Heavy Machinery vs. John Morrison & The Miz

Zwycięzcy – Heavy Machinery

 

Heavy Machinery vs. Robert Roode & Dolph Ziggler

Zwycięzcy – Robert Roode & Dolph Ziggler

W ten sposób dowiedzieliśmy się, iż to Robert Roode wraz Dolphem Zigglerem będą jako ostatni wchodzić w niedzielę do komory eliminacji. Tak kończymy ostatni epizod SmackDown przed najbliższą galą.