WWE SmackDown 04 września 2020: Raport

Friday Night SmackDown rozpoczęło się od wejścia na arenę nowego mistrza Universal Romana Reignsa oraz jego nowego managera Paula Heymana.

Heyman powiedział, że gdy miał już się stąd wynosić, odezwał się do niego Roman Reigns. Następnie przeszedł do tytułu Universal i wyznał, że ten tytuł nie jest odpowiedni ani dla potwora ani dla diabła. Pochwalił swojego klienta, gdyż on nada mistrzostwu Universal prestiżu, a sam Reigns będzie najlepszym mistrzem ze wszystkich obecnych w WWE.

Mikrofon przejął również Roman, który oznajmił, iż dotrzymał słowa. Zrobił dokładnie to co powiedział, że zrobi na Payback. Podpisał kontrakt, zniszczył Fienda, zniszczył Strowmana i odszedł jako mistrz Universal. Reigns nie dba o to z kim zmierzy się na Clash of Champions, ponieważ scenariusz będzie podobny. To jego wyspa. On pokaże się na show i wygra.

#1 Contender’s Match: Heavy Machinery def. The Miz & John Morrison

Po walce, Morrison zabrał walizkę Otisa, ale okazało się, że zamiast kontraktu jest tam kanapka. Kontrakt wciąż posiada Otis!

Na backstage’u, Reigns spotkał się ze swoim kuzynem Jey’em Uso. Zapewnił go, że wszystko jest ok i wszystko kontroluje.

Za kulisami, Big E rozmawia z Lucha House Party i Drew Gulakiem oczekując na Xaviera Woodsa, ale z zaskoczenia zaatakował go Sheamus. Atak skończył się White Noise na samochodzie i był na tyle brutalny, że Big E’ego w dzisiejszej walce wieczoru nie zobaczymy.

Producent WWE Adam Pearce wyznał, że szukają zastępstwa za Big E’ego. Podszedł do niego Paul Heyman i poprosił Pearce’a o rozmowę na osobności.

WWE Women’s Tag Team Titles Match: Nia Jax & Shayna Baszler def. Sasha Banks & Bayley

Po walce, lekarze sprawdzali stan zdrowia Sashy, która widocznie ucierpiała. Gdy ona i Bayley miały wychodzić już z ringu, ta druga niespodziewanie ją zaatakowała! To oficjalny rozłam w drużynie Banks i Bayley!

Na ring wychodzi Sami Zayn ze swoim pasem Interkontynentalnym i każe przedstawić się konferansjerowi jako Intercontinental Champion. Następnie jego przemówienie przerywa Jeff Hardy, z kolejnym tytułem Interkontynentalnym. Zaczynają się kłócić, aż rozbrzmiewa muzyka AJ Stylesa. Hardy chce zaproponować AJ’owi title shot, a Zayn pyta wszystkich czy są szaleni. Segment kończy się brawlem, który wygrywa Kanadyjczyk.

Wiemy już, że w miejsce Big E’ego wskoczył… Jey Uso! Czas zatem na walkę wieczoru o miano pretendenta do tytułu Universal!

#1 Contender’s Fatal 4 Way: Jey Uso def. Matt Riddle, Sheamus, King Corbin

Po starciu Uso świętował swoje zwycięstwo i zadedykował je swojemu bramu Jimmy’emu, który jak wiemy jest kontuzjowany. Tym akcentem kończymy Friday Night SmackDown.