WWE ogłasza kontuzję Charlotte Flair po gali WrestleMania Backlash

WWE ogłosiło, że Charlotte Flair doznała kontuzji w trakcie swojej walki na WrestleManii Backlash. Dokładniej chodzi o to, że 36-latka złamała kość promieniową.

W trakcie gali Flair przegrała I Quit Match z Rondą Rousey i straciła SmackDown Women’s Championship. Walka zakończyła się w momencie, gdy była zawodniczka UFC wykonała Charlotte armbar, a jej ręka umieszczona wtedy była w krzesełku. W tej też chwili miało rzekomo dojść u niej do złamania kości promieniowej.

Jak donosi jednak Fightful Select, kontuzja jest jedynie częścią storyline’u. A WWE podało taką informację, aby na jakiś czas wypisać Charlotte ze swoich programów, ponieważ zawodniczka planuje zrobić sobie przerwę od występów. Na ten moment nie wiadomo, jak długo to potrwa.

Bryan Alvarez potwierdził natomiast, że Charlotte sama poprosiła o przerwę, a ma to związek z jej ślubem z Andrade, który odbędzie się latem tego roku. Co powiedziała sama zawodniczka w niedawno udzielonym wywiadzie z Arielem Helwanim. Dodatkowo dodała, że Andrade woli, aby w trakcie ślubu wyglądała bardziej, jak ona sama, a nie jej postać Charlotte Flair.

“Mamy już datę ślubu. Odbędzie się on latem w Meksyku, a ja mam już sukienkę. Myślę też, że Manny (Andrade) byłby troszkę zły, gdybym poszła do ołtarza z moim tytułem. Kiedyś mi powiedział, że nie chce, aby w trakcie ślubu moje włosy wyglądały jak włosy Charlotte. Nie wiedziałam, co to znaczy. On woli też mniej makijażu. Lubi jak wyglądam bardziej naturalnie”.