WWE NXT UK 06 stycznia 2022: Raport

Czas na pierwsze NXT UK 2022 roku. Dzisiaj w main evencie zobaczymy walkę o pas NXT UK kobiet, w którym Meiko Satomura będzie broniła tytułu przeciwko Blair Davenport.

MATCH #1
Ashton Smith & Oliver Carter vs Symbiosis (T-Bone & Primate) w/Eddie Dennis

Zwycięzcy: Smith & Carter (Ash-Carter na Primate)

Ilya Dragunov przygotowuje się do jego walki z Jordanem Devlinem i opowiada o sobie i jego rodzinie. Ilya mówi, że jego życie zawsze było ciężkie, ale nigdy nie chciał, żeby było inaczej. Najważniejsze dla Ilyi jest coś, czego nikt mu nie odbierze, czyli jego rodzina. Jego żona była pierwszą osobą, która zaakceptowała i kochała go takim jakim jest, dawała mu poczucie, że jest wyjątkowy. On i jego żona po przybyciu ich syna Constantina chcieli mu dać nastawienie, poczucie, że jest idealny taki jaki jest, nieważne ile błędów robi. Ilya kiedy pyta się swojego syna dlaczego upada kiedy się bawi, ten mu opowiada, po to, żeby wstać z powrotem. Ilya nie zgadza się z Jordanem co do tego, że jego rodzina jest jego słabością. Devlin nie czuje tego co on. Ilya nie musi wypożyczać sobie aut, domków, ludzi, żeby byli za nim, on sam wystarczy, taki jaki jest, prawdziwy.

3 tygodnie temu A-Kidowi udało się pokonać Nathana Frazera w walce o miano pretendenta do pucharu Heritage. Noam Dar i Sha Samuels patrzą na kursy różnych rozwiązań walki Noama z A-Kidem. Noam mówi, żeby Sha wybrał jak ma się walka skończyć. Wybiera on koniec w 4 rundzie z kursem 11/1.

MATCH #2
Myla Grace vs Xia Brookside

Zwycięzca: Xia Brookside (Broken Wings)

Jack Starz i Dave Mastiff mają oczy na pasach NXT UK Tag Team.

Jesteśmy miesiąc po materiale wideo, który wszedł w viral o historii Amale. W Performance Center Amale najpierw dostaje wyrazy uznania, a później pojawia się Jinny, która uważa, że to wszystko jest żałosne.

Za tydzień zobaczymy ostatni pojedynek Waltera w NXT UK. Zawalczy on z Nathanem Frazerem.

MAIN EVENT
Meiko Satomura (c) vs Blair Davenport – NXT UK Women’s Championship Match

Zwycięzca: Meiko Satomura (roll-up)

Po walce wściekła Blair zaatakowała Satomurę i wykonała trzy Bea-Triggery na mistrzyni.