WWE NXT 2.0 New Years Evil 04 stycznia 2022: Raport

Czas na NXT 2.0 New Years Evil, pierwszy epizod NXT w 2022 roku. Przed nami między innymi 3 walki mistrzowskie, unifikacja pasów NXT North American i Cruiserweight, triple threat o pas kobiet NXT oraz rewanż o pas NXT pomiędzy Ciampą, a Breakkerem.

MATCH #1
Roderick Strong (Cruiserweight Champion) w/Diamond Mine vs Carmelo Hayes (North American Champion) w/Trick Williams – unifikacja pasów NXT North American oraz Cruiserweight

Zwycięzca: Carmelo Hayes (Diving Leg Drop Bulldog)

Dostajemy informację o tym, że Dusty Rhodes Tag Team Classic powraca. Turniej mężczyzn zacznie się za 2 tygodnie, a turniej kobiet w lutym.

AJ Styles wchodzi do ringu. AJ dziękuje fanom za to, że są z nim. Mówi, że ma on parę rzeczy, których żałuje. AJ mówi, że jak przyszedł do WWE, nie trafił do NXT, tylko od razu do głównego rosteru. Mówi, że w NXT jest coś wyjątkowego. AJ mówi, że to jest pasja, którą fani mają dla gwiazd oraz pasja, którą gwiazdy mają dla fanów. AJ mówi, że nie pozwoli nikomu zabrać tej pasji, mówiąc o Graysonie Wallerze. Waller pojawia się. Grayson mówi, że AJ mówi to wszystko po to, żeby fani zapomnieli o tym, że przegrał wczoraj z Omosem, a nawet bardziej to został zniszczony przez Omosa. Grayson nie wierzy w to co AJ mówi. Grayson jako student wrestlingu wie, dlaczego AJ przegrał. Grayson mówi, że AJ przegrał, ponieważ cały czas myślał o Graysonie. AJ mówi, że Grayson ma rację. AJ mówi, że jest pobity, nie jest on w 100% gotowy, ale jako iż ma on swój ring gear na sobie, nigdy nie walczył w NXT i Waller może wykorzystać przewagę związaną ze stanem Stylesa, proponuje on walkę z Wallerem w tym momencie. Waller nie chce walki dzisiaj, ponieważ chce światła reflektorów na nim, kiedy będzie wygrywał największą walkę w jego karierze i proponuje on walkę za tydzień w main evencie NXT. Styles mówi, że to będzie Wallera największe ośmieszenie. Waller próbował zaatakować Stylesa, ale AJ uniknął ataku. Styles próbował wykonać Phenomenal Forearm, ale Waller zdążył uciec.

Pete Dunne mówi, że to nie koniec jego historii z Tonym D’Angelo. Dunne mówi, że skopie Tony’emu tyłek. Pete mówi Tony’emu, żeby ten wziął łom ze sobą, bo mu się przyda.

Persia Pirotta daje wyzwanie Kayden Carter, Kacy Catanzaro i Amari Miller. Indi pyta się Persii co ona ma z handicap matchami. Persia i Indi próbują znaleźć partnerkę do 6 Women Tag Team matchu. Tiffany Stratton się nie zgadza. Kayden i Kacy śmieją się, że mogą one wziąć dziewczynę, która wszędzie śpi, Wendy Choo.

MATCH #2
Imperium vs MSK & Riddle

Zwycięzcy: MSK & Riddle (RKO od Riddle’a na Barthelu)

Joe Gacy i Harland są zapytani przez McKenzie Mitchell o sytuację z tamtego tygodnia. Joe mówi, że Harland pracuje nad sobą i przez ostatnie kilka tygodni powstrzymuje się bardziej niż kiedykolwiek. Joe mówi, że jeśli on i Harland wzięliby udział w Dusty Rhodes Classic, przyniosłoby to Harlandowi pokój, radość i szczęście. Joe mówi, że nie chcą zostać wrzuceni do turnieju, tylko chcą zasłużyć na miejsce w turnieju i udowodnić, że są wartościową drużyną.

Elektra Lopez zostaje zapytana o jej sytuację z Xyonem Quinnem. Elektra mówi, że za tydzień każdy dostanie odpowiedź jeśli chodzi o nią i Xyona, ponieważ kto wygra za tydzień w walce Escobar vs Quinn, wyjdzie z meczu z Elektrą.

MATCH #3
Mandy Rose (c) vs Cora Jade vs Raquel Gonzalez – NXT Women’s Championship Match

Zwycięzca: Mandy Rose (Jackknife pin na Jade)

Creed Brothers zaczepiają MSK na parkingu. Mówią, że w trakcie wakacji MSK, dywizja tag team stała się dużo lepsza i jedyna opcja dla MSK, żeby zawalczyli z Imperium o pasy tag team, jest jeżeli wygrają Dusty Rhodes Classic, co się nie stanie, ponieważ Creed Brothers są w tym turnieju.

Andre Chase pojawia się w ringu. Andre mówi, że sytuacja z ubiegłego tygodnia, kiedy to jeden z jego studentów próbował uratować go z opresji, pokazuje jaką więź ma Andre Chase University ze studentami. Andre dziękuje, że Harland nie zrzucił jego studenta z dachu, bo byłyby po tym problemy z rekrutacją. Andre chce poznać tego studenta. Andre widzi go na trybunach i mówi, że jest z niego dumny. Kibice na arenie skandują „You Deserve It” do studenta. Andre mówi, że ten student jest pierwszą osobą, która dostaje pełne stypendium Andre Chase University. Andre zaprasza go do ringu, a w tym czasie Von Wagner pojawia się w okolicach ringu. Von mówi, że słyszy buczenie i negatywne komentarze na jego temat, jednak jak wchodzi do ringu staje się ulubioną gwiazdą każdego, co nie spodobało się widowni. Von mówi, że jest wszystkim czym inni nie są. Wagner atakuje Andre Chase’a. Atakuje on również studenta, który dostał stypendium od Andre Chase’a i rzuca się jeszcze na jedną osobę z sekcji Andre Chase University. Ochrona i sędziowie go zabierają.

Von przechodzi wraz z ochroną przez pokój medyczny, w którym leży Roderick Strong. Wagner śmieje się z tego, że Strong dostał łomot.

Za tydzień Grayson Waller zawalczy z AJ Stylesem, Xyon Quinn zawalczy z Santosem Escobarem, a Pete Dunne zmierzy się z Tony’m D’Angelo w Crowbar on a Pole Matchu.

MAIN EVENT
Tommaso Ciampa (c) vs Bron Breakker – NXT Championship Match

Zwycięzca: Bron Breakker (Steiner Recliner)


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl