WWE NXT 2.0 7 grudnia 2021: Raport

Czas na pierwsze NXT 2.0 tuż po Wargames. Jeśli ktoś nie widział wyników, znajdzie je tutaj:

NXT WARGAMES WYNIKI

MATCH #1
Kyle O’Reilly vs Von Wagner – Steel Cage Match

Kyle zaatakował Vona jak ten robił swoje wejście.

Zwycięzca: Von Wagner

Po walce Von dobijał jeszcze Kyle’a.

Bron Breakker wchodzi do ringu. Bron mówi, że drużyna black and gold była dobra w niedzielę i ma do nich szacunek. Bron mówi, że najpierw Ciampa go przypiął na Halloween Havoc, a teraz Bron na Wargames przypiął Ciampę, więc jako iż jest 1:1, chce on walki o pas NXT. Diamond Mine przerywa. Bivens nazywa Brona LeBronem Breakkerem. Gratuluje on Bronowi. Bivens mówi, że limit wagowy został zrzucony z pasa Cruiserweight i Roderick Strong zawalczy z kimkolwiek. Bron mówi, że Bivens ma 2 sekundy aby przejść do rzeczy, bo inaczej rzuci on go do 5 rzędu. Malcolm mówi, że Roddy jest “The Championem” i jego wzrok jest skierowany ku Breakkerowi. Bron akceptuje wyzwanie Bivensa i za tydzień Bron zawalczy ze Strongiem.

MATCH #2
The Creed Brothers vs Brooks Jensen & Josh Briggs – przy stole komentatorskim GYV, z daleka walkę ogladają mistrzowie tag team Imperium

Zwycięzcy: Jensen & Briggs (roll-up)

Status Kyle’a nie jest znany po ataku ze strony Vona. Von Wagner komentuje sytuację z Kyle’m. Pyta się McKenzie Mitchell czego ona się spodziewała. Von mówi, że NXT Wargames się skończyło, Kyle się skończył, ale Wargames Vona dopiero się zaczyna.

Duke Hudson wchodzi do ringu w peruce. Duke mówi, że ludzie nie powinni wierzyć we wszystko co widzą w internecie, bo jak widać w przeciwieństwie do newsów, że Cameron zgolił mu głowę na łyso, Duke ma włosy. Hudson mówi, że Grimes jest rozczarowaniem. Grimes wychodzi. Mówi, że nie spodziewał się tego co widzi teraz przed swoimi oczami. Cameron mówi, że jak stracił on kawałek włosów to wszedł on znowu do ringu jak mężczyzna. Mówi, że Duke nie umie przyjmować przegranych. Duke mówi, że Cameron oszukał bo złapał go za spodenki. Grimes proponuje No Holds Barred Match, żeby nie było gadania, że ten oszukuje. Duke się zgadza. Duke próbował zaatakować Grimes’a, jednak Cameron uniknął ataku.

MATCH #3
Carmelo Hayes vs Dexter Lumis

Zwycięzca: Dexter Lumis (DQ)

MSK spotykają swojego szamana. Jest nim Riddle.

Mandy mówi, że Gigi i Jacy mają trochę rzeczy do zrobienia, w przeciwieństwie do tych dziewczyn z deskorolkami.

Persia Pirotta pyta się Indi, czy wiedziała że Dexter będzie na Wargames. Mówi, że nie wiedziała. Persia mówi, że wreszcie Indi będzie mogła się skupić na walce o pasy tag team. Persia mówi, że powinna zostawić Dextera w domu i skupić się na rzeczach ważniejszych.

MATCH #4
Valentina Feroz & Yulisa Leon vs Gigi Dolin & Jacy Jayne

Zwycięzca: Gigi & Jacy

Mandy mówi, że tak to się robi. Mandy mówi, że wie, że każdy chce walki z nimi. Mandy mówi, że kto chce walki niech przyjdzie do nich. Cora Jade przerywa. Cora przypomina Mandy, że przypięła ją dwa tygodnie temu i na Wargames również wygrała przeciwko Mandy i Toxic Attraction. Mandy mówi, że Cora nie jest tą jedyną i proponuje, że może jej skopać tyłek w tym momencie. Raquel przychodzi i wygania Toxic Attraction z ringu.

Za tydzień Tony D’Angelo zawalczy z Andre Chasem.

Cora dziękuje Raquel za pomoc. Cora mówi, że może zostać mistrzynią kobiet. Raquel mówi, żeby ta się uspokoiła trochę, bo to Raquel jest następna w kolejce do walki z Mandy. Kay Lee Ray przychodzi i daje kij dla Cory.

MATCH #5
Santos Escobar w/LDF vs Xyon Quinn

Zwycięzca: Santos Escobar

Johnny Gargano wychodzi do ringu. Johnny mówi, że Shawn powiedział mu, że ma tyle czasu ile chce. Johnny mówi, że żałuje on tego, że nie cieszył się bardziej z tego co się działo. Johnny mówi, że pierwszy raz kiedy był w Full Sail, ktoś powiedział mu, że nigdy nie będzie w WWE. Dzięki Regalowi dostał on walkę z Apollo Crewsem i jak fani chantowali Johnny Wrestling, officiale postanowili go brać do NXT co tydzień. Gargano mówi, że NXT jest jedynym miejscem, w którym czuł się wyjątkowo. Mówi on, że był w NXT przez tyle czasu, bo kocha to miejscei kocha ludzi związanych z tym miejscem. Oprócz rodziny w Ohio, ma on rodzinę w NXT, Triple H, Shawna, Matta Blooma, Steve’a Corino, Sarę Amato, Vica Josepha i więcej osób z zaplecza. Johnny wie, że zmiany potrafią być straszne, ale czasami muszą one się stać. Johnny mówi, że nikt nie poniesie porażki jeśli postawi na siebie. Johnny mówi, że w lutym rozpocznie swoją najważniejszą pracę w życiu i jest to zostanie ojcem. Johnny mówi, że jest podekscytowany tym i że jego syn jednego dnia to zobaczy i podziękuje NXT Universe. Grayson Waller atakuje go krzesłem w plecy. Później zaatakował on jego szyję i wykonał powerbomb na stole komentatorskim.