WWE NXT 14 lutego 2023: Raport

Czas na kolejny odcinek NXT. Przy stole komentatorskim Vic Joseph i Booker T.

MATCH #1
Grayson Waller vs Tyler Bate

Zwycięzca: Tyler Bate (roll up)

Grayson Waller wściekły przychodzi do miejsca, w którym siedzi Shawn Michaels i nazywa Shawna pachołkiem. Michaels wyrzuca Wallera z budynku.

Apollo Crews mówi, że chce zemsty na Dabba-Kato.

Jacy Jayne wchodzi do ringu. Jacy mówi, że tydzień temu skończyła się historia Toxic Attraction i rozpoczęła się historia Jacy Jayne i teraz wszystko jest o niej. Ostatni tydzień każdy mówił o Jacy, a nie o Bronie Breakkerze, Carmelo Hayesie, czy Gigi Dolin. Jayne mówi, że załuje, że nie zrobiła tego co zrobiła na Gigi wcześniej. Jacy mówi, że to ona jest prawdziwą ofiarą i już nie będzie kryła i naprawiała błędów Gigi. Jacy dodaje, że od początku Toxic Attraction to ona była nazywana 3 kołem i zdaniem fanów nie powinna ona być w tej grupie. Teraz to Jacy jest last woman standing z Toxic Attraction.

MATCH #2
Tiffany Stratton vs Thea Hail

W trakcie walki Thea była rozpraszana przez The Schism.

Zwycięzca: Tiffany Stratton (Moonsault)

MATCH #3
Axiom vs Damon Kemp

Zwycięzca: Axiom (Golden Ratio)

Brooks Jensen był na randce z Kianą James. Fallon Henley mówi, że nie może tego znieść i chce powiedzieć Brooksowi prawdę na temat Kiany.

Bron Breakker wchodzi do ringu. Bron mówi, że każdy chce zobaczyć Bron Breakker vs Carmelo Hayes. Przerywa mu Jinder Mahal, który pojawia się wraz z Indus Sher. Jinder mówi, że podziwia to, że Bron przez prawie rok był na górze NXT. Mahal dodaje, że fani zaczynają się odwracać od Brona. Jinder mówi, że albo umierasz jako bohater, albo stajesz się złoczyńcą. Bron mówi, że fani mogą mieć swoją opinię. Jinder rzuca Bronowi wyzwanie. Chce on się z Breakkerem zmierzyć za tydzień o pas NXT. Bron mówi, że się zgadza i dodaje, że Jinder nie musiał przychodzić tutaj i marnować czasu ludzi ze swoim nowym 3MB. Mahal mówi, że ludzie nie lubią Brona i Bron powiedział o 3MB po to, żeby dostać reakcje od fanów. Jinder dodaje, że jak zabierze pas Bronowi to ludzie dalej nie będą lubić Breakkera i nie będzie im go szkoda.

Czas na Open Challenge Wesa Lee. Tony D’Angelo wychodzi do ringu wraz ze Stacksem, ale Dijak atakuje Dona NXT. Stacks pomaga Tony’emu, a Wes zostaje zaatakowany od pleców przez Vona Wagnera.

MATCH #4
Wes Lee (c) vs Von Wagner w/Mr.Stone – NXT North American Championship Open Challenge

Zwycięzca: Wes Lee (Kardiac Kick)

Hank Walker chwali się Drew Gulakowi nowym strojem, ale mówi, że jego buty nie doszły. Drew daje mu swoje obuwie.

MATCH #5
Hank Walker w/Drew Gulak vs Charlie Dempsey

Zwycięzca: Charlie Dempsey (Regal Stretch)

Po walce Charlie dalej trzymał Regal Stretch na Walkerze, a Drew Gulak nie ruszył w pomoc. Drew odchodzi wraz z Charliem Dempseyem.

Pretty Deadly pojawiają się w pubie, w którym przesiaduje Gallus. Pretty Deadly mówią, że mogą ich pokonać w ringu i w bilardzie. Pretty Deadly proponują, że jeśli wygrają z Gallus to dostaną walkę o pasy tag team. Pretty Deadly przegrali z Gallus kilkanaście razy i po każdej przegranej dolewali im trunków. Pretty Deadly biorą duży rachunek na siebie, po czym Gallus mówią, że nie są jak New Day i wystarczyło ich poprosić o title shota. Wolfgang dodaje, że nie zapomnieli co stało sie na NXT UK.

Ilja Dragunov mówi, że to dopiero początek z JD McDonagh. Trick Williams woła Dragunova do ringu. Ilja pojawia się i mówi, że Trick poczuł już jak to jest stanąć na drodze Dragunova. Trick atakuje Ilję, ale Dragunov od razu kontruje go Gamengiri. JD McDonagh pojawia się i mówi, że Ilja powinien być w więzieniu. JD mówi, że skopie Ilję tak bardzo, że Dragunov nie będzie w stanie trzymać jego syna. Trick atakuje JD od pleców.

W szatni Carmelo Hayes ostrzega Tricka przed Ilją, ale Trick mówi, że on jest inny i nie ma znaczenia co Ilja zrobi, bo Trick Williams jest najgroźniejszy.

Brooks Jensen po randce z Kianą James odprowadził ją do domu i chciał ją pocałować pod drzwiami, ale pojawili się Briggs i Henley i Fallon powiedziała Brooksowi, że Kiana go zdradza. Fallon słyszała jak Kiana mówiła kocham cię Zach. James mówi, że Zach to jej brat.

Oficjalnie za tydzień Bron Breakker broni NXT Championship przeciwko Jinderowi Mahalowi, Jacy Jayne zawalczy z Indi Hartwell, a Trick Williams z Ilją Dragunovem.

MAIN EVENT
Roxanne Perez & Meiko Satomura vs Kayden Carter & Katana Chance

Zwycięzcy: Roxanne & Meiko (Pop Rox na Kayden)

Meiko po walce mówi, że chce walki o pas NXT kobiet z Roxanne. Perez zgadza się.