WWE NXT 04 kwietnia 2023: Raport

Czas na pierwsze show po NXT Stand & Deliver. Jeśli nie wiecie co wydarzyło się na Stand & Deliver wejdźcie w link poniżej.

NXT Stand & Delivery-Wyniki Live!

Show otwiera nowa mistrzyni NXT kobiet Indi Hartwell. Indi mówi, że nie wierzy w to, że jest mistrzynią i dziękuje fanom za wszystkie chanty. Hartwell dodaje, że docenia Roxanne Perez i gdyby nie ona to nie byłoby ladder matchu i mogłoby być tak, że Indi nie zostałaby mistrzynią, więc Indi chce, żeby to Roxanne była jej przeciwniczką w pierwszej obronie mistrzostwa kobiet. Zoey Stark przerywa i mówi, że nie może słuchać tego. Zoey mówi, że tytuł NXT Women’s był w posiadaniu legend, przyszłych Hall of Famerek i obrzydliwe jest to, że Indi go ma teraz, bo Hartwell nie jest nawet jakkolwiek blisko poziomu byłych mistrzyń NXT. Zoey mówi, że teraz mistrzyni kobiet jest łatwo pokonywalna. Stark chce walki z Hartwell o pas dzisiaj. Indi zgadza się na walkę.

Oprócz tego zobaczymy dzisiaj walkę Wes Lee vs Axiom o NXT North American Championship.

MATCH #1
Tony D’Angelo & Stacks vs Pretty Deadly

Zwycięzcy: Pretty Deadly (roll-up na D’Angelo)

MATCH #2
Dijak vs Odyssey Jones

Zwycięzca: Dijak (Moonsault)

Gallus mówią, że są teraz jeszcze większym problemem, po tym jak Joe Coffey wrócił. Joe chce wygrać jakieś mistrzostwo i potem każdy zrozumie, że to jest królestwo Gallus.

MATCH #3
Nathan Frazer vs Dragon Lee

Przed walką przy ringu pojawił się powracający Noam Dar, wraz z Heritage Cup.

Zwycięzca: Dragon Lee (Bicycle Knee Strike)

Po walce Dragon Lee i Noam Dar wymienili spojrzenia.

Andre Chase dziękuje Tylerowi Bate’owi za jego pomoc, a Duke Hudson mówi, że to on przechytrzył The Schism i zasługuje na nagrodę. Andre zgadza się i ogłasza, że za tydzień będzie ceremonia zwycięstwa na Stand & Deliver i zaprezentuje nagrodę MVP dla Duke’a Hudsona.

MATCH #4
Indi Hartwell (c) vs Zoey Stark – NXT Women’s Championship Match

Zwycięzca: Indi Hartwell (Crucifix Pin)

Po walce na rampie pojawiła się Tiffany Stratton. Po chwili Indi Hartwell została zaatakowana od pleców przez powracającą Corę Jade. Cora powiedziała Tiffany, że tytuł kobiet należy do Jade.

Brooks Jensen i Kiana James kłócą się. Josh Briggs i Fallon Henley bronią Brooksa i Fallon informuje Brooksa, że Kiana go zdradza, a James mówi, że nigdy nie powiedzieli sobie, że są na wyłączność. Brooks przeprasza Kianę, James wychodzi, a Brooks denerwuje się na Briggsa i Henley i mówi im, żeby trzymali się z dala od jego relacji.

Lyra Valkyria mówi do Cory Jade, że ta nie może ucieć przed jej losem.

MATCH #5
Ivy Nile vs Tatum Paxley

Zwycięzca: Ivy Nile (Dragon Sleeper)

Ilja Dragunov mówi, że został wybrany do ladder matchu przez Wesa, bo on goni potwory i szuka wyzwań. Ilja dodaje, że nic w życiu nie przychodzi łatwo. Von Wagner przerywa. Von mówi, że on jest największym potworem jakiego Ilja spotkał w życiu. Ilja mówi, że woli przegrać na Stand & Deliver niż w ogóle nie walczyć. Mr.Stone próbuje uspokoić Wagnera. Stone mówi, że załatwi Vonowi walkę z Dragunovem, ale jeśli przegra to on i Wagner to będzie przeszłość.

MATCH #6
Wes Lee (c) vs Axiom – NXT North American Championship Match

Zwycięzca: Wes Lee (Kardiac Kick)

Po walce Scrypts chciał zaatakować Axioma, ale Axiom spodziewał się tego i trafił go Superkickiem.

Niedługo na NXT pojawią się następujące postacie, Tank Ledger, Dani Palmer i Oba Femi.

Za tydzień Alba Fyre i Isla Dawn będa broniły pasów NXT Women’s Tag Team przeciwko Kianie James i Fallon Henley. Ponadto Cora Jade pojawi się za tydzień na NXT i Von Wagner zawalczy z Ilją Dragunovem.

Carmelo Hayes i Trick Williams pojawiają się w ringu. Fani chantują „Melo” dla nowego mistrza NXT. Carmelo mówi, że warto było czekać 18 miesięcy na ten moment, bo teraz nie ma żadnych wątpliwości kto jest mężczyzną i kto jest „Nim”. Carmelo mówi, że każdy świetny mistrz ma świetnego przeciwnika i chwali on Brona Breakkera. Melo mówi, że szanuje Brona i zaprasza go do ringu, bo chce mu coś powiedzieć. Carmelo dziękuje Bronowi za wszystko. Bron mówi, że podał pas Carmelo, bo nauczył się tego od Tommaso Ciampy i czuł, że musiał to zrobić. Bron gratuluje Carmelo zwycięstwa. Bron chciał wyjść z ringu, ale Carmelo powiedział, że jest jeszcze jedna rzecz, którą chce zrobić. Hayes chce uścisnąć dłoń Brona, co Bron wykonuje. Po chwili Bron atakuje Carmelo i Tricka.