WWE NXT 04.06.15 Mini Raport

Początkowo widzimy sceny z Elimination Chamber kiedy to mistrz NXT Kevin Owens pokonał Johna Cene.

Tyler Breeze vs Adam Rose

Tyler Breeze def. Adam Rose

Na zapleczu widzimy wywiad z Salomonem Crowe który mówił ze tydzień temu został pokonany przez Kevin Owens, jednak powróci on silniejszy i od dziś obiera sobie cel, którym jest mistrzostwo NXT.

Na ring wchodzi Greg Hamilton, który zaprasza na ring Eve Marie, która zaczyna chwalić dywizje kobiet NXT, mówiąc że skrada ona show i to jest jedyny powód dlaczego jeszcze tu jest i zamierza się mierzyć z najlepszymi zawodniczkami NXT.

Przerwa Reklamowa

Po przerwie dowiadujemy się że 4 lipca odbędzie się gala w Japonii gdzie Kevin Owens zmierzy się z Finnem Balorem o pas NXT!

Carmella vs Alexa Bliss

Alexa Bliss def. Carmella

Przerwa Reklamowa

Po przerwie reklamowej dowiadujemy się ze Sami Zayn musi przejść operacje na bark, jednak nie będzie ona trudna i po rehabilitacjach Sami będzie mógł znowu wrócić na ring.

Aiden English & Simon Gotch vs Jason Jordan & Marcus Louis

tt

 

tt2

tt3

 

 

Aiden Englis & Simon Gotch def. Jason Jordan & Marcus Louis

Następnie widzimy wywiad z Finem, Balor zapytany o walkę o pas w Japonii powiedział ze cieszy się ponieważ w kraju kwitnącej wiśni wygrał on aż 11 razy tytuł mistrzowski. Finn dodał ze widział co Owens zrobił z Samim Zaynem na Takeover a także z Ceną na Elimiantion Chamber, ale tym razem przyjdzie mu się mierzyć z demonem i pomimo ze Owens wejdzie jako mistrz to Balor opuści Tokyo z pasem.

Finn Balor vs Rhyno

Finn Balor def. Rhyno