WWE Monday Night RAW – Wyniki tapingu 28.12.18 (emisja 31 grudnia 2018)

Zapraszamy do czytania wyników z ostatniego Monday Night RAW w 2018 roku. Show było nagrywane w Detroit i zostanie wyemitowane 31 grudnia.

Steel Cage Match
Drew McIntyre def. Dolph Ziggler

Po walce Ziggler wyzywał McIntyre’a, ten się wrócił i z pomocą stalowego krzesła brutalnie zaatakował oponenta. Następnie wygłosił promo deklarujące swoją obecność w Royal Rumble Matchu.

Z limuzyny na zapleczu wysiadają Triple H i Shane McMahon.

Tymczasem w ringu jest już Seth Rollins. Wywołuje on Deana Ambrose’a do rewanżu, jednakże na arenie zjawia się Triple H. Mówi on Rollinsowi, że zrezygnowano z rewanży o tytuły mistrzowskie i być może Rollins na to nie zasługuje. Mówi też, że chce widzieć starego Setha Rollinsa i daje mu walkę z Bobbym Lashley’em. Pojawia się również Shane McMahon, który ogłasza battle royal o miano pretendenta do tytułu Interkontynentalnego. Zwycięzca zmierzy się z Ambrosem jeszcze dziś!

Battle Royal
Zwycięzca: Apollo Crews (inni uczestnicy: Finn Balor, Zack Ryder, Titus O’Neil, Curt Hawkins, Kalisto, Lince Dorado, Gran Metalik, Mojo Rawley, Konnor, Viktor, Bo Dallas, Curtis Axel, No Way Jose, Baron Corbin)

By wygrać, Apollo wyeliminował ostatniego Barona Corbina.

Wywiad z Natalyą na backstage’u. Opowiada ona o zeszłotygodniowej walce z Rondą Rousey oraz o tym co przyniesie jej przyszłość. Deklaruje swoją obecność w Royal Rumble Matchu, po czym przerywają jej Tamina Snuka i Nia Jax, następnie atakując ją.

W ringu Baron Corbin narzeka na niesprawiedliwość battle royal. Pojawia się Elias, który mówi, że nadszedł czas na Sylwestra z Eliasem. Zaczął śpiewać on piosenkę o tym jak Corbin utracił posadę generalnego managera RAW. Na koniec dochodzi do bijatyki, z której Corbin ostatecznie się wycofuje.

Six Women’s Tag Team Match
Bayley, Sasha Banks & Ember Moon def. The Riott Squad

Singles Match
Bobby Lashley def. Seth Rollins przez DQ

W trakcie walki Rollins użył stalowego krzesła którym zaatakował zarówno Lashley’a jak i Lio Rusha. Ten drugi dostał również Curb Stomp. Publiczność była zachwycona, a Triple H dostał to czego chciał.

3-on-2 Handicap Match
Jinder Mahal & The Singh Brothers def. Rhyno & Heath Slater

WWE Intercontinental Championship Match
Dean Ambrose def. Apollo Crews

Za tydzień odbędzie się „Moment of Bliss” z Rondą Rousey jako gościem specjalnym. Powrócą także John Cena, Braun Strowman i Universal Champion Brock Lesnar. Do tego zobaczymy starcie o pasy mistrzowskie RAW Tag Team – The Revival vs Bobby Roode & Chad Gable.

Tag Team Match
Natalya & Ronda Rousey def. Tamina Snuka & Nia Jax

Już dzisiaj odbędą się natomiast tapingi SmackDown, które zostanie wymitowane 1 stycznia.