WWE Monday Night RAW 7 listopada 2022: Raport

Znajdujemy się na Monday Night RAW w Mohegan Sun Arenie.

Przed rozpoczęciem czerwonej tygodniówki dowiedzieliśmy się, że Seth „Freakin” Rollins postawi na szali United States Championship otwierając Open Challenge. Seth zgarnął wspomniane mistrzostwo 10 października na RAW pokonując Bobby’ego Lashleya. Dzięki temu został drugim w historii WWE podwójnym Grand Slam Championem.

Pierwsze RAW po Crown Jewel, więc zaczynamy budowanie storyline’ów pod Survivor Series: WarGames. Wspomniane wydarzenie odbędzie się 26 listopada w TD Barden, a udział w nim wezmą między innyi: The Bloodline, Judgment Day, The OC oraz Damage CTRL. W dodatku na show zapowiedziane zostały również takie gwiazdy: Matt Riddle, Austin Theory, Bobby Lashley, Bayley i RAW Women’s Champion Bianca Belair.

Listopadowa REKRUTACJA MyWrestling – Dołącz do nas!

W ringu obecni są członkowie The Bloodline, a Jey potwierdza, że rodzina jest już w Wilkes-Barre. Jimmy przechwala się zwycięstwem The Bloodline na Crown Jewel, a Jey dodał, że w sobotę będą najdłużej panującymi mistrzami tag teamowymi w historii WWE. Po tych słowach na arenie rozbrzmiał theme song The New Day. Kofi Kingston powiedział, że za cztery dni na SmackDown fani WWE zobaczą ich broniących swojego rekordu w rywalizacji z The Usos. Były WWE Champion dodał, że rekordowe panowanie mistrzowskie nie zostanie naruszone. Jimmy odpowiedział, że jest z nich dumny, ponieważ czują się drugim najlepszym tag teamem w WWE. Xavier Woods stwierdził, że The Usos od samego początku byli rozpieszczani zważywszy na ich pochodzenie oraz to, co zrobiła rodzina Usos w branży wrestlingowe, podczas gdy on i Kingston musieli sami zbudować swoje dziedzictwo. Jimmy odpowiedział, że nikt nie zdawał sobie sprawy z tego pod, jak wielką presją żyli. Woods stwierdził, że The Usos nic nie wiedzą o presji, po czy wymienił wszystkie przeciwności, którym musieli sprostać The New Day. Następnie do ringu przybył Matt Ridle prosząc Woodsa o dołączenie do jego bandu z Eliasem. Jimmy nakazał Riddle’owi, aby ten się zamknął, co nieco rozbawiło byłego zawodnika UFC. Na zakończenie segmentu Riddle stwierdził, że skoro są dwie drużyny składające się z trzech mężczyzn, powinien odbyć się sześcioosobowy tag team match.

The New Day & Matt Riddle vs. The Bloodline

Zwycięzcy: The Bloodline

Po przerwie w ringu obecny jest WWE Hall of Famer JBL, który stwierdził, że wyprzedał już wszystkie wielkie areny na ziemi, więc jaki idiota zdecydował się na zrobienie RAW w Wilkes-Barre. Następnie zaprosił do siebie Barona Corbina.

Baron Corbin vs. Cedric Alexander

Zwycięzca: Baron Corbin

Seth Rollins został przywitany przez fanów w Wilkesa-Barre po czym stwierdził, że ma coś do załatwienia na Monday Night Rollins. Następnie dodał, że United States Championship Open Challenge wraca do biznesu. Po chwili rozbrzmiał theme song The Judgment Day. Wspomniana stajnia otoczyła ring, a Finn Balor stwierdził, że kilka lat temu utracił mistrzostwo przez Rollinsa, więc chce odpowiedzieć na wyzwanie. Niespodziewanie do ringu przybyli The O.C. Styles stwierdził, że szanse od samego początku nie były wyrównane, ponieważ musieli rywalizować trzech na czterech, ale po Crown Jewel poszukali kogoś, kto zaopiekuje się Rheą Ripley. Tą osobą była Mia Yim. Sześciu wrestlerów obecnych na ringu rozpoczęło brawl, a Mia Yim okładała kijem do kendo swoją przeciwniczkę.

Po krótkiej przerwie Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z Sethem Rollinsem pytając go o to, co wydarzenia, które właśnie miały miejsce oznaczają dla open challenge. Seth stwierdził, że skoro złożył obietnicę, świat będzie musiał poczekać, aby sprawdzić, kto odpowie na wyzwanie.

Elias vs. Otis

Zwycięzca: Otis

Na zapleczu Byron Saxton rozmawiał z The Judgment Day. Balor powiedział, że The O.C. stworzyli jeszcze większy problem, który należy rozwiązać. Damian Priest dodał, że The O.C. upadnie. Rhea Ripley zaznaczyła, że nie obchodzi ją, kogo przyprowadzili, ponieważ nikt nie jest w stanie jej dorównać.

W ringu obecna jest Bianca Belair, który mówi, że czuje się jako Last Woman Standing, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem, ponieważ konflikt z Damage CTRL jest daleki od zakończenia się. Damage CTRL pojawiły się na arenie. Dakota Kai powiedziała, że nikogo nie obchodzi, że Belair jest Last Women Standing, ponieważ jeszcze nie pokonała Bayley. Następnie wspomniała zwycięstwo na Crown Jewel, gdzie Damage CTRL pokonały Bliss i Asukę, ale za sprawą ingerencji Cross. Do segmentu dołączyły Alexa Bliss i Asuka. Pomiędzy wrestlerkami doszło do mocnego spięcia, ale Belair chwyciła mikrofon i stwierdziła, że konflikt zakończy się na WarGames. Po tych słowach znikąd pojawiła się Nikki Cross atakując mistrzynię.

Austin Theory vs. Shelton Benjamin

Zwycięzca: Austin Theory

The Miz stwierdził, że wywiad Johnny’ego Gargano był wielkim oszczerstwem, więc jest zmęczony bronieniem się przed wszystkimi spoza swojej rodziny. Dodał, że nawet ojciec wierzy Johnny’emu, ale plusem jest to, że telefon jego agenta nie przestaje dzwonić. Mike zauważył, że spotkał się z producentem Hollywood, który chce stworzyć film o nienawiści, a także dodał kilka informacji odnośnie złożenia pozwu, który miał dotyczyć zniesławienia. Do ringu przybył Johnny sugerując, że zawsze lubił ojca The Miza, ale nie może rozpocząć walki od wyjawienia czegoś. Gargano dodał, że zatrudnił kogoś z Hollywood, aby ten udawał producenta, gdyż tak naprawdę był prywatnym detektywem z ukrytą kamerą. Następnie widzimy materiał wideo z udziałem The Miza przyznającego się do wszystkiego, czego dokonał w ostatnim czasie.

The Miz vs Johnny Gargano

Zwycięzca: The Miz

Po walce pojawił się Dexter Lumis atakując The Miza krzesłem.

Nikki Cross vs. Dana Brooke o 24/7 Championship

Zwyciężczyni: Nikki Cross title change

Rollins ponownie jest w ringu i mówi, że w listopadzie minęła dziesiąta rocznica jego pobytu w WWE, ale minęło zbyt dużo czasu, zanim udało mu się sięgnąć po mistrzostwo. Po chwili na ekranie pojawił się Mustafa Ali, ale ten został zaatakowany przez Bobby’ego Lashleya, który chce odzyskać utracone mistrzostwo. Pomiędzy wrestlerami doszło do brawlu, z którego zwycięsko wyszedł Bobby Lashley brutalnie atakują mistrza, co chciał wykorzystać Theory realizując walizkę MITB.

Seth Freakin Rollins (c) vs. Austin Theory o United States Championship

Zwycięzca: Seth Rollins