WWE Monday Night RAW 31 października 2016: Mini Raport

Zapraszamy do czytania wyników z wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW.

Show rozpoczynamy od pojawienia się Billa Goldberga, który chciał wypowiedzieć się na temat starcia z Brockiem Lesnarem, do którego dojdzie za trzy tygodnie na gali Survivor Series, ale zjawił się Paul Heyman i przerwał mu wypowiedź. Paul przedstawia się, a następnie mówi, że jego klient Brock Lesnar nie docenia fanów WWE skandujących nazwisko Goldberg. Tłum w Hartford zaczyna skandować ”Goldberg” czym wkurzyli Paula Heymana, który mówi iż szanuje Goldberga, ale się go trochę obawia, ponieważ wie iż on wie, że z jakiegoś powodu pojawił się w ringu teraz. Prawda? Paul oświadcza, że Brock Lesnar zakończył serię The Undertakera i nie zamierza czekać aż do 20 listopada, aby walczyć z Goldbergiem, chce to zrobić teraz. Na arenie rozbrzmiewa theme song Brocka Lesnara, lecz on się nie pojawia, a Paul wyśmiewa się z syna Billa, który jest bardzo rozczarowany. Nagle do ringu wchodzi Rusev, który pyta się Goldberga kim on jest, na co Bill odpowiada, że jest on superbohaterem. Między wrestlerami dochodzi do brawlu, który kończy się po wykonaniu Jack Hammera na Rusevie oraz Spearze na Paulu Heymanie.

1 walka: Enzo Amore(w/Big Cass) def. Luke Gallows(w/Karl Anderson) w Trick or Treat Street Fight Matchu

Paul Heyman został przewieziony do pobliskiego szpitala przez służby medyczne po tym jak zainkasował speara od Billa Goldberga.

2 walka: TJ Perkins def. Brian Kendrick przez countout przez co nie zdobył WWE Cruiserweight Championship

W ringu obecny jest Generalny Manager RAW Mick Foley, który wyraźnie jest zdenerwowany wydarzeniami z niedzielnej gali PPV Hell in a Cell, gdzie Kevin Owens pokonał Setha Rollinsa przy pomocy Chrisa Jericho. Na arenie pojawiają się Chris oraz Kevin Owens, który mówi iż jest zaskoczony pretensjami do nich, ponieważ jego numer 1 w branży nie zdobył tytułu ubiegłej nocy? Czy dlatego, że Chris Jericho ingerował w starcie? Kevin się zaśmiał i powiedział, że stał się pierwszym człowiekiem, który obronił tytuł WWE Universal w Hell in a Cell Matchu. Chris dodaje, że Mick nie powinien ich ukarać, lecz docenić świetneg zgranie jakie mają. Mick przyznał, że potrzebuje ich w zespole RAW, ponieważ są najbardziej dominującymi gwiazdami w czerwonym brandzie. Panowie wciąż wyśmiewają się z GM RAW, ale nagle pojawia się Stephanie McMahon, która mówi, że chciała tylko Kevina Owensa w jej drużynie, natomiast miała w planach ukaranie Chrisa. Roman Reigns pojawia się i wchodzi do ringu, a następnie pyta, dlaczego Chris i Kevin nie są zadowoleni z możliwości zobaczenia się z nim? Chris pyta Romana, czy wie co dzieje się z ludźmi, którzy wyzywają go podczas Halloweem? Oni nie trafiają na listę, ponieważ nie zasługują na to, aby się na niej znaleźć. Roman nie jest dobrym mistrzem. Mick Foley ogłasza, że tutaj w Hartford Roman Reigns będzie bronił tytułu Stanów Zjednoczonych w starciu z Chrisem Jericho.

3 walka: Braun Strowman def. Darren Young, Neville, Bo Dallas, Sami Zayn, Curtis Axel, Goldust, Sheamus, Cesaro, R’Trtuth, Jinder Mahal, Titus O’Neil w Team Raw vs. SmackDown Qualifying Matchu.

Segment z The New Day:

4 walka: Rich Swann, Lince Dorado i Cedric Alexander def. Tony Nese, Drew Gulak i Ariya Daivari

Na arenie pojawiła się trzykrotna WWE Women’s Champion Charlotte, która na gali Hell in a Cell pokonała Sashę Banks i zdobyła tytuł. Charlotte mówi, że największym błędem jaki popełniła Sasha Banks było podniesienie się z noszy i kontynuowanie walki. Sasha świetnie spisywała się w ringu, ale nikt nie jest w stanie pokonał królowej. Charlotte dodaje, ża na Survivor Series będzie kapitanem swojej drużyny i poprowadzi ją do zwycięstwa nad SmackDown. Charlotte dodaje, że jest najlepsza w biznesie i nie obawia się takich osób jak: Nikki Bella, Becky Lynch, Alexa Bliss czy Carmella. Następnie na arenie pojawia się Bayley, która pogratulowała nowej mistrzyni zwycięstwa na Hell in a Cell, po czym mówi, że sukces jaki osiągnęła po prostu uderzył jej do głowy i stała się największym palantem w tym biznesie. Charlotte dodaje, że Bayley dziś nie zmierzy się z jej podopieczną Daną Brooke, lecz z Nia Jax.

5 walka: Nia Jax def. Bayley

6 walka: Sheamus & Cesaro def. The Shining Stars

7 walka: Roman Reigns(c) def. Chris Jericho(w/Kevin Owens) o WWE United States Championship przez DQ