* Raw po Royal Rumble rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Cody’ego Rhodesa. Zapowiedział, że na Wrestlemanii odbierze tytuły Reignsowi. Na arenie pojawili się The Judgment Day. Dominik Mysterio jest przekonany, że Rhodes popsuł mu jego chwilę w Royal Rumble matchu. Cody powiedział, że szanuje ojca Dominika. Młody Mysterio odpowiedział, że nie szanuje żadnego ojca na arenie a w szczególności ojca Cody’ego. Rhodes wyzwał jednego z członków stajni na pojedynek. W to wszystko wmieszał się Edge, który zaatakował Judgment Day.

*Elimination Chamber Qualifying Match:

Seth Rollins vs Chad Gable (/w Otis)

Zwycięzca: Seth Rollins

* Singles Match:

Iyo Sky (/w Damage Ctrl) vs Candice LeRae (w/ Mia Yim)

Zwyciężczyni: Iyo Sky

* Na arenie pojawia się Rhea Ripley. Ogłasza, że na przeciwniczkę na Wrestlemanie wybiera Charlotte Flair.

* Na zapleczu wywiadu udziela Seth Rollins. Zapowiada, że na Elimination Chamber odbierze mistrzostwo Austinowi Theory’emu. Na pytanie o Logana Paula, Seth nie odpowiedział i odszedł.

* Elimination Chamber Qualifying Match:

Baron Corbin (w/ JBL) vs Johnny Gargano (w/ Dexter Lumis)

Zwycięzca: Johnny Gargano

* W dzisiejszym MVP Vip Lounge gości obecny mistrz Stanów Zjednoczonych Austin Theory. Po chwili uszczypliwości ze strony obu panów na arenie pojawił się Bobby Lashley, który od razu po wejściu do ringu zaatakował Austina. Lashley chcąc wykonać Spear’a na Theorym trafił jednak w MVP.

* Na zapleczu Finn Balor zapowiada, że to on zmierzy się dziś z Rhoads’em.

* W kwadratowym pierścieniu pojawia się The Miz. Jest wściekły po swoich ostatnich niepowodzeniach. Szczególnie po tym jak został wyeliminowany podczas Royal Rumble Matchu jako pierwszy. Wypowiedź przerywa mu Adam Pearce, który daje walkę Mizowi i przedstawia mu rywala. Okazał się nim powracający po kontuzji Rick Boogs.

Singles Match:

Rick Boogs vs The Miz

Zwycięzca: Rick Boogs

* Do ringu ponownie zmierza Bayley. Twierdzi, że to co zrobiła ostatnio Becky Lynch jest wystarczające aby zakończyć rywalizację. Na jej słowa reaguje Becky, która twierdzi, że Damage Ctrl obrabowało widzów ze Steel Cage Matchu i wyzwała Bayley do tej walki ponownie za tydzień. Bayley się nie zgodziła, ale Becky to nie zraziło. Poszła na zaplecze i wróciła zaciągając na arenę Dakotę Kai. Chciała zaatakować ją krzesełkiem, jednak Bayley się zgodziła. Tym samym już na następnym Raw dostaniemy walkę w stalowej klatce.

* Z wywiadu udzielanego przez Adama Pearca dowiedzieliśmy się, że na Elimination Chamber zostanie wyłoniona predendentka do tytułu Bianci Belair. Uczestniczki zapowiedziane do Elimination Chamber Matchu to: Raquel Rodriguez, Asuka, Liv Morgan oraz Nikki Cross.

* Elimination Chamber Qualifying Match: 

Dolph Ziggler vs Bronson Reed 

Zwycięzca: Bronson Reed

* Singles Match:

Finn Balor (w/ Judgment Day) vs Cody Rhodes

Podczas walki doszło do interwencji Edga oraz Beth Phoenix.

Zwycięzca: Cody Rhodes