Pierwsze RAW w 2017 roku rozpoczął Mick Foley. Generalny Manager czerwonej tygodniówki postanowił lekko zmienić swój wygląd, a co ciekawsze dla fanów zgromadzonych w arenie w Tampie, zapowiedział Kevin Owens Show z Goldbergiem w roli gościa. Stephanie McMahon, która przyszła chwilę później ogłosiła zaś walkę o pas mistrzowski Stanów Zjednoczonych pomiędzy Romanem Reignsem a Chrisem Jericho. Jeżeli Reigns przegrałby przez wyliczenie poza ringowe, to również straciłby tytuł. Zaczynamy natomiast od starcia Kevina Owensa z Sethem Rollinsem. Przegrany ma zakaz stania koło ringu podczas walki Reignsa z Jericho.
#1 Singles Match
Kevin Owens vs Seth Rollins
Zwycięzca: Seth Rollins przez DQ
#2 Singles Match
Cesaro vs Karl Anderson
Zwycięzca: Karl Anderson
#3 Last Man Standing Match
Braun Strowman vs Sami Zayn
Zwycięzca: Braun Strowman
Po walce, Strowman zaatakował Zayna raz jeszcze i brutalnie rzucił go o barykady.
Czas na segment z udziałem The New Day. Wszyscy członkowie stajni oficjalnie zapowiadają swój udział w Royal Rumble Matchu. Następnie przerywa im Titus O’Neil, który chce zostać nowym członkiem New Day. Xavierowi jednak średnio podoba się ten pomysł i zaczyna wyśmiewać się z Titusa. To doprowadza do ich walki.
#4 Singles Match
Xavier Woods vs Titus O’Neil
Zwycięzca: Xavier Woods
Na zapleczu, Stephanie McMahon ustala kolejną walkę na RAW. Będzie to starcie Bayley z Nia Jax, a zwyciężczyni dostanie title shota na walkę o pas mistrzowski RAW Women’s Championship!
Kolejny zakulisowy segment. Tym razem z udziałem cruiserów:
#5 Singles Match
Cedric Alexander vs Drew Gulak
Zwycięzca: Drew Gulak
Co ciekawe, walkę na RAW po raz kolejny komentował Austin Aries.
#6 US Championship Match
Roman Reigns (c) vs Chris Jericho
Zwycięzca: Roman Reigns
#7 Singles Match
TJ Perkins vs Brian Kendrick
Zwycięzca: TJ Perkins
#8 Handicap Match
Big Cass vs Rusev & Jinder Mahal
Zwycięzcy: Rusev & Jinder Mahal
#9 Singles Match for #1 Contender
Bayley vs Nia Jax
Zwyciężczyni: Bayley
Pod koniec walki, Nia Jax została rozproszona przez Sashę Banks co sprytnie wykorzystała Bayley zgarniając zwycięstwo.
WWE oficjalnie zapowiedziało pojawienie się The Undertakera i Shawna Michaelsa na następnym RAW!
Czas na końcowy segment.
U boku Kevina Owensa jest oczywiście Chris Jericho. Zaczął on od dodania Tampy do swojej listy, a następnie zapowiedział swój udział w Royal Rumble Matchu. Ogłoszeniem tym trochę zdziwił się Kevin Owens, który nie rozumiał decyzji swojego przyjaciela. Gdyby wygrał, zmierzyliby się bowiem na WrestleManii. Nagle przerywa im… Goldberg! Po chwili groźnych spojrzeń i wzajemnych docinek, na arenie rozbrzmiewa głos Paula Heymana. Ten oznajmia, że choć nie ma dziś Brocka Lesnara to ma on dla wszystkich spoiler. Lesnar będzie bowiem eliminował wszystkich i będzie to powtarzał. Goldberg zaś jest pewny swojego i mówi, że nie obchodzi go z kim będzie walczył na WrestleManii. Nagle pojawia się Roman Reigns. Ten żartobliwie powiedział, że zarówno Owens jak i Jericho nie osiągną nic na tegorocznym Royal Rumble, więc szybko przechodzi do Goldberga. Po groźnej wymianie spojrzeń, do ringu wkracza… Braun Strowman. Szybko jednak został z nim pożegnany po zainkasowaniu podwójnego speara od Reignsa i Goldberga. Takim oto widokiem kończymy RAW.