WWE Monday Night RAW 2 kwietnia 2018: Raport

Na ostatnie RAW przed WrestleManią 34 zapraszają nas Michael Cole, Corey Graves oraz Jonathan Coachman.

Na ringu obecny jest Coach, który zaprasza do siebie WWE COO Triple H oraz komisarza Monday Night RAW Stephanie McMahon. Następnie zaprosił do siebie obecnego Dyrektora Generalnego RAW, Kurta Angle, a także Rondę Rousey. Triple H na samym początku zaznaczył, że to co się działo w portalach społecznościowych z udziałem Rondy oraz Kurta zostanie uciszone w najbliższą niedzielę, mimo iż Ronda jest najlepszą opcją dla WWE, ale Kurt ją zepsuł. Hunter dodał, że to co była mistrzyni kobiet UFC zrobiła w przeszłości nie ma dla nich znaczenie, ponieważ WWE jest ich domem od samego początku, a Ronda nie ma pojęcia o zasadach panujących na ringu, więc to się wydarzy. Hunter dodał, że Ronda przegra i wtedy wszyscy z backstage’a nauczą się ich szanować. Kurt powiedział, że w niedzielę Ronda udowodni wszystkim jak bardzo się mylą, po przez zmuszczenie Stephanie od odklepania. W pewnym momencie Kurt oraz Triple H podali sobie ręce natomiast Panie spoglądały na siebie. Po chwili doszło do drobnej konfrontacji z udziałem całej czwórki:

Następnie Michael Cole przypomniał sytuację związaną z powrotem Daniela Bryana do ringu na WrestleManii 34, a następnie zastanawiał się, czy The Undertaker odpowie na wyzwanie Johna Ceny.

1 walka: Singles Match
Bayley def. Sonya Deville

Po pojedynku Mandy Rose oraz Deville zaatakowały Bayley, której na ratunek przybyła Sasha Banks. Po wyrzuceniu dwójki kobiet z ringu, Sasha chciała, aby jej koleżanka wzniosła jej rękę w geście zwycięstwa.

Po krótkiej przerwie otrzymaliśmy materiał zapowiadający pojawienie się Asuki. Natomiast komentatorzy WWE pogratulowali Maryse oraz WWE Intercontinental Championowi The Mizowi narodzin ich córki.

2 walka: Singles Match
Seth Rollins def. Finn Balor

Po pojedynku The Miz wzniósł tytuł mistrzowski w górę, a następnie spoglądał w stronę Setha Rollinsa.

Następnie otrzymaliśmy przypomnienie wydarzeń z udziałem Kurta Angle, Rondy Rousey, Triple H oraz Stephanie McMahon.

Na backstage’u Paul Heyman rozmawiał z Kurtem Angle. Paul chce upewnić się, że główne wydarzenie WrestleManii 34 nie może zostać naruszone. Paul dodał, że dziś wieczorem razem z Brockiem pojawią się w ringu, aby wypowiedzieć się na temat kontrowersji związanych z Romanem Reignsem.

W ringu obecni są RAW Tag Team Championship. Panowie nie martwią się kim jest pratner Brauna Strowmana, ponieważ oni są prawdziwym zespołem i obronią RAW Tag Team Championship. Nagle zjawił się Braun mówiąc iż nie posiada swojego partnera, dlatego docenia to co mówią The Bar. Po chwili wyzwał jednego z mistrzów, Sheamus zaakceptował wyzwanie. Następnie doszło do brawlu z udziałem wrestlerów.

3 walka: Singles Match
Matt Hardy def. Goldust

Po pojedynku Matt pochwalił się tym, że na WrestleManii 34 zostanie zwycięzcą Andre the Giant Memorial Battle Royal.

W ringu obecny jest John Cena. Lider Cenation powiedział, że nie otrzymał żadnej odpowiedzi, ale zrobi wszystko aby być częścią WrestleManii 34 nawet jako fan. Michael Cole zasugerował mu, że powinien wziąć udział w Battle Royal, jednak John odmówił. Cena dodał, iż pomysł odnośnie walki z Takerem wydawał mu się bardzo dobry, ale tak się nie stało. Następnie dodał, że wkrótce powróci do swojego domu, gdzie czeka na niego Nikki Bella. John wspomina o występie Setha Rollinsa, Finn Balora oraz powrocie Daniela Bryana do ringu WWE. Następnie dodał, że jest dumny ze wszystkich kobiet, które wystąpią na WrestleManii 34. Po chwilli przeprosił Undertakera, gdyż próbował wszystkiego, aby zaprosić go do ringu WWE. Na zakończenie Cena kręcił głową z rozczarowania.

Na zapleczu Roman Reigns pojawił się w pomieszczeniu Kurta Angle, który stwierdził, że na WrestleManii 34 nie odbędzie się starcie z udziałem The Undertakera oraz Johna Ceny, więc nie chce, aby kolejne zostało anulowane. Roman nie dba o to co mówi Kurt, ponieważ wcześniej zawarł z nim pakt i zamierza go dotrzymać.

Po krótkiej przerwie JoJo zaprosiła do ringu Eliasa, który wyszedł ze swoją gitarą. Następnie dodał, że każdy chce z nim pojawić się na WrestleManii, po czym poprosił fanów o uciszenie się z powodu napisania nowej piosenki. Przerwali mu Heath Slater oraz Rhyno.

4 walka: Singles Match
Elias def. Heath Slater

Na zapleczu Braun Strowman zauważył Curta Hawkinsa, który miał na sobą koszulkę z napisem Pick Me Braun. Curt chce być tag team partnerem olbrzyma na WrestleManii 34, jednak ten nie zaakceptował jego propozycji.

Na zapleczu Renee Young przeprowadziła wywiad z Nia Jax, który wyraziła swoje rozczarowanie zachowaniem RAW Women’s Champion Alexy Bliss, która nadużyła jej zaufania. Nia dodała, że jest silna, pewna siebie oraz duża, a po WrestleManii jej mała rywalka zostanie pokonana.

5 walka: Tag Team Match
Asuka oraz Dana Brooke def. Mickie James i Alexa Bliss

Po pojedynku doszło do brawlu z udziałem wszystkich wrestlerek.

Na zapleczu obecny jest Kurt Angle, który poprosił Paula Heymana oraz Brocka Lesnara o to, aby nie robili dziś nic dramatycznego.

W ringu obecny jest Paul Heyman, który przywitał swojego klienta mówiąc o jego zwycięstwie nad The Undertakerem kilka lat temu. Następnie dodał, że dwie osoby, które pokonały Takera zmierzą się ze sobą w walce wieczoru na WrestleManii 34. Heyman stwierdził, że jeśli jego klient zostanie zraniony to już więcej go nie obejrzymy na RAW, a zamiast tego przywita się z UFC. Na arenie zjawił się Roman Reigns, ale wrestlerzy RAW nie pozwolilu mu przejść do ringu. Roman spogląda w stronę swojego przeciwnika, a następnie wykonał 5 Superman Punchów i doszło do brawlu z udziałem dwójki.