WWE Monday Night RAW 11 marca 2019: Raport

Zapraszamy do czytania raportu z najnowszego odcinka Monday Night RAW, który odbywa się w PPG Paints Arenie w Pittsburghu. Ten post aktualizowany jest na bieżąco.

Na show zaprasza nas Michael Cole, który zaprosił członków The Shield do ringu. Seth Rollins, Dean Ambrose oraz Roman Reigns zostali przywitani wielką owacją przez fanów zgromadzonych na arenie.

Na początku Roman Reigns wziął mikrofon i powiedział, że w zeszłym miesiącu dowiedział się, iż będzie mógł powrócić do ringu WWE i robić to, co kocha dla ludzi, których kocha oraz swoich braci z The Shield. Roman dodał, że zaczynamy pierwsze RAW po FastLane, czyli kontynuujemy drogę do WrestleManii 35. Reigns życzył powodzenia Deanowi, który w kwietniu pożegna się z federacją WWE, po czym dodał, że prawdziwą gwiazdą RAW jest Seth Rollins, który na największej gali roku pokona Brocka Lesnara i zdobędzie WWE Universal Championship. Po tych słowach fani zaczęli chantować słowa wejścia pretendenta do Universal Title. Tym akcentem zakończyliśmy otwarcie czerwonej tygodniówki. Dean Ambrose oraz Roman Reigns szybko udali się na zaplecze pozostawiając w ringu Setha Rollinsa.

Architekt powiedział, że zeszłej nocy The Shield „Burning Down”. Po tych słowach na arenie pojawił się Paul Heyman, który jak to ma w zwyczaju przedstawił się mówiąc, że jest adwokatem WWE Universal Championa Brocka Lesnara. Paul dodał, że Seth będzie uczestnikiem walki wieczoru WrestleManii 35 razem z jego podopiecznym. Seth odpowiedział, że bardzo spodobała mu się zapowiedź Brocka Lesnara, który jest najbardziej dominującą osobą pokonując Samoa Joe, Goldberga, czy Brauna Strowmana. Pretendent do WWE Universal Title powiedział, że Brock w niczym nie przypomina mistrza, ponieważ walczył z takimi osobami jak Daniel Bryan, AJ Styles oraz Finn Balor, czyli wrestlerami o wiele mniejszymi od siebie. Te słowa nie spodobały się Heymanowi. Seth dodał, że posiada swój styl i na WrestleManii 35 będzie osobą, która pokona Brocka Lesnara i udowodni wszystkim, kim jest architekt, tak więc pokona Bestię i każdego tygodnia będzie bronił mistrzostwa na RAW, gdy je zdobędzie.

Następnie otrzymaliśmy materiał promujący WWE Universal Championa Brocka Lesnara, który na WrestleManii 35 zmierzy się z Sethem Rollinsem, a na szali zostanie postawiony jego tytuł mistrzowski.

Paul dodał, że Seth Rollins jest w błędzie myśląc, że wie kim jest Brock Lesnar. Niespodziewanie z za pleców pojawił się Shelton Benjamin wykonując kilka suplexów na członku The Shield. To z pewnością było zaskoczeniem dla wielu fanów wrestlingu i nie wiadomo, co było powodem takiego zachowania ze strony Sheltona.

Single Match
Seth Rollins vs Shelton Benjamin

Zwycięzca: Seth Rollins

W drodze do ringu jest WWE IC Champion Finn Balor, który przywitał się z Sethem Rollinsem, a za chwilę zmierzy się z Bobbym Lashleyem.

WWE Intercontinental Championship Match
Finn Balor(c) vs Bobby Lashley

Zwycięzca: Bobby Lashley – nowy mistrz

Po pojedynku Baron Corbin wypowiedział się na temat wydarzeń z FastLane oraz swojej przyszłości, którą wiąże z Monday Night RAW oraz tytułami mistrzowskimi.

Do ringu przybyła WWE RAW Women’s Champion Ronda Rousey, która została przywitana owacją przez fanów, a następnie powiedziała, że Becky Lynch nie jest bohaterką, ale przeciętną osobą tak jak wszyscy zgromadzeni na arenie. Mistrzyni dodała, że zamierza pojawić się na WrestleManii 35 i pokonać Becky oraz Charlotte, dlatego na niedzielnej gali PPV FastLane przyczyniła się do dyskwalifikacji, więc po WrestleManii będzie dalej mistrzynią RAW, ponieważ nikt nie jest w stanie jej zatrzymać, a Becky i Charlotte są wielkim żartem. Po tych słowach wrestlerka rzuciła mikrofon, ale na arenie rozbrzmiał theme song Dany Brooke, która powiedziała, że dzisiejszej nocy nie ma nic do stracenia, więc respektuje WWE, wszystkich fanów zgromadzonych na arenie, szatnię kobiet WWE, ale zasługuje na szansę i walkę o RAW Women’s Championship. Dana dodała, że chce walczyć i dostać szansę, ale to się nie stało, więc zamierza poprosić Rondę o szansę walki o tytuł mistrzowski kobiet. Ronda Rousey momentalnie rzuciła się na swoją rywalkę jeszcze zanim rozpoczęła się walka tej dwójki, wyładowując swoją frustrację. Po chwili zjawili się sędziowie próbując odgonić mistrzynię kobiet RAW, która wzięła tytuł i udała się na zaplecze.

Na arenie rozbrzmiał theme song Aleistera Blacka, który połączy siły z Ricochetem. Ich przeciwnikami będą Chad Gable oraz Bobby Roode.

Tag Team Match
Aleister Black i Ricochet vs Bobby Roode i Chad Gable

Zwycięzcy: Aleister Black oraz Ricochet

Po walce na arenie pojawili się The Revival, którzy zaatakowali zwycięzców tag team matchu, a następnie udali się na zaplecze. Michael Cole poinformował, że WWE Hall of Famer Kurt Angle pojawi się na RAW.

Na arenie pojawiła się Alexa Bliss, która zaprosiła nas na specjalny odcinek Momentów Alexy Bliss dodając, że WWE pobiło kolejny rekord pod względem ilości obserwujących osób w social mediach. Alexa wymieniła kilka osób, które mogłyby wystąpić w ważnej roli na WrestleManii, co z pewnością spodobałoby się fanom, a następnie zaprezentowała, to kim będzie na największej gali wrestlingowej w roku, czyli „Gospodarzem WrestleManii 35”.

Na zapleczu Cathy Kelley przeprowadziła wywiad z Braunem Strowmanem odnośnie tego, co wydarzyło się na ostatnim odcinku Monday Night RAW. Braun powiedział, że niezależnie od wszystkiego zamierza się zmierzyć z osobą, którą zaatakował ostatnio.

W środku ringu obecny jest Elias, który powiedział, że zamierza zaśpiewać piosenkę dla osób zgromadzonych na arenie, a także zapytał, kto chce dołączyć do Eliasa, na co fani zareagowali w bardzo pozytywny sposób. Segment został przerwany przez No Way Jose, który trochę zmienił swój gimmick. Niespodziewanie wrestler NXT został brutalnie zaatakowany przez Eliasa, który w taki sposób postanowił wyładować swoją złość. Po krótkiej akcji Elias powrócił na ring. W międzyczasie otrzymaliśmy zapowiedź gwiazd, które zostaną wprowadzone do WWE Hall of Fame w tym roku.

Następnie na arenie pojawiła się Lacey Evans, która przywitała się z komentatorami WWE oraz fanami wrestlingu. Niespodziewanie jej wejście zostało przerwane przez Taminę oraz Nia Jax, która zmierzy się z Natalią.

Single Match
Nia Jax vs Natalya

W trakcie walki pojawiła się WWE Hall of Famer Beth Phoenix, która zaatakowała Nia Jax oraz Taminę. Tak więc wszystko wskazuje na to, że kuzynki zmierzą się z Beth oraz Nattie na WrestleManii 35. Tymczasem na zapleczu widzimy konfrontację z udziałem WWE Women’s Tag Team Champions Bayley i Sashą Banks oraz Taminą i Jax.

Tymczasem widzimy Batistę, który przybył do miejsca, w którym odbywa się Monday Night RAW.

Do ringu przybył WWE COO Triple H, a tuż po nim zjawił się Batista razem z ochroniarzami, którzy otoczyli aktora. Hunter zaprosił swojego przyjaciela do ringu mówiąc, że ma fajną ochronę, która pewnie chroni go przed tym, co mógłby mu zrobić. Dave odpowiedział, że nie z tego powodu pojawił się z ochroniarzami, ale nie jest głupi i wie, co mógłby mu zrobić Hunter, więc chce prosić o jedną rzecz. Triple H odpowiedział, że widział w jaki sposób Dave odszedł z WWE i powrócił, a następnie dostał wszystko, co chciał tylko po, to aby był szczęśliwy jako człowiek. Hunter zaznaczył, że jego celem jest pobicie Batisty na stage’u lub backstage’u. Dave odpowiedział, że osobą przez, którą odszedł z WWE był właśnie Triple H, ponieważ każdy patrzył na niego i skupiał się na nim. Panowie sprzeczali się ze sobą do momentu aż Batista wyzwał Huntera do walki na WrestleManii 35. To wyzwanie zaakceptował Hunter, tak więc na WrestleManii 35 dojdzie do konfrontacji dwójki byłych przyjaciół. Dave podziękował za, to co zrobił dla niego Hunter zaznaczając, że zamierza zakończyć karierę Triple H, po czym udał się na zaplecze. Hunter dodał, że po WrestleManii, Dave powinien skupić się na aktorstwie w Hollywood, ponieważ ich konfrontacja odbędzie się w stypulacji No Holds Barred.

Do ringu przybył WWE Hall of Famer Kurt Angle, który powiedział, że dwadzieścia lat temu rozpoczął grę w WWE i w ciągu swojej przygody stał się legendą oraz WWE Hall of Famerem. Kurt dodał, że tutaj jest jego dom, a na WrestleManii 35 stoczy swój ostatni pojedynek, ponieważ miał okazję zmierzyć się z tak wieloma gwiazdami i nie potrzebuje już więcej adrenaliny. Kurt podziękował fanom za wsparcie na, które mógł liczyć przez całą swoją przygodę z wrestlingiem. Na arenie zjawił się Apollo Crews, który zmierzy się z Kurtem.

Single Match
Apollo Crews vs Kurt Angle

Zwycięzca: Kurt Angle

Single Match
Roman Reigns vs Baron Corbin

Przed walką Roman Reigns został zaatakowany przez Drew McIntyre wykonującego swoją akcję kończącą. Po tym niespodziewanie Roman Reigns źle się poczuł przez, co natychmiast przy nim pojawili się lekarze WWE, a także Seth Rollins z pytaniem o stan zdrowia swojego przyjaciela. The Big Dog udał się na zaplecze razem z pretendentem do WWE Universal Championship. Na obecną chwilę nie wiadomo, co się stało Romanowi.

Na zapleczu Dean Ambrose powiedział Hunterowi, że chce walczyć z Drew McIntyre w No Dq matchu.

Single Match
Drew McIntyre def. Dean Ambrose