WWE Friday Night SmackDown 18 września 2020: Raport

Pora na najnowszy epizod Friday Night SmackDown! To już dziś czeka nas powrót Sashy Banks po brutalnym ataku Bayley, a ponadto możliwe, że dowiemy się czegoś więcej o zachowaniu Alexy Bliss z zeszłego tygodnia.

Show rozpoczyna nowy epizod The Dirt Sheet, w którym John Morrison oraz The Miz pragną nam przekazać co dzieje się w świecie WWE.
Panowie będą rozmawiać o między innymi o prawdzie jaka kryje się za brutalnym atakiem Bayley na byłą już przyjaciółkę. Zaczną jednak o najbardziej zaskakującej informacji tygodnia – transferze Mandy Rose. Miz zauważa, że jest stale oskarżany o próbę skłócenia Rose z jej partnerem Otisem dlatego też zamierza wytłumaczyć, że nie skupia się na takich gierkach. A-Lister pragnie jedynie pomóc Panu Money In The Bank z presją jaka niesie ze sobą posiadanie tej walizki. Teraz jak Mandy nie ma już na SmackDown ten może skoncentrować się, na zrealizowaniu kontraktu z walizki. Na arenie pojawia się sam zainteresowany, który od razu przeszedł od słów do czynów i zaatakował znajdujących się w ringu przyjaciół. Chwilę później do pomocy przybył mu Tucker i panowie wspólnie rozprawili się z gospodarzami The Dirt Sheet.

Na zapleczu Miz tłumaczy Morrisonowi, że to wszystko co się wydarzyło jest częścią planu.

 

Singles Match

Cesaaro vs Gran Metalik

Zwycięzca – Cesaro

 

Na zapleczu otrzymujemy wywiad z Jeyem Uso, który dowiedział się, iż w zeszłym tygodniu doszło między nim, a Romanem do niezrozumienia. Dzisiaj jednak będzie inaczej. Dzisiaj Corbin i Sheamus znajdą się w więzieniu Samoańczyka.

 

Pora na nowy odcinek A Moment Of Bliss. Dzisiejszym gościem będzie Nikki Cross, dla której Alexa przygotowała już pierwsze pytanie. Zastanawia się ona jaki plan przygotowała ona na pokonanie Bayley, gdyż nie była ona w stanie jej pokonać od zeszłego roku. Tym razem będzie jednak inaczej, ponieważ w pobliżu nie będzie Sashy Banks. Nikki dobrze pamięta co mistrzyni zrobiła niedawno swojej przyjaciółce. Pamięta również co Bliss zrobiła jej w zeszłym tygodniu. Alexa nie potrafi tego wytłumaczyć, ponieważ w jej głowie zachodzą jakieś zmiany, których sama nie jest pewna czy potrafi udźwignąć. Do towarzystwa dołącza Lacey Evans, która obraża panie. Zauważa także, że Nikki jest zbyt miłą osobą, by móc kiedykolwiek pokonać Bayley. Ta jednak nie chciała tego słuchać i zaatakowała już teraz swoją przeciwniczkę.

Singles Match

Nikki Cross vs. Lacey Evans

Zwycięzca – Nikki Cross

Po walce Lacey została dodatkowo zaatakowana przez Alexę, która wykonała na damie Sister Abigail.

 

Na zapleczu otrzymujemy wywiad z Sashą Banks, która słuchała każdego słowa jakie Bayley wypowiedziała w jej kierunku w zeszłym tygodniu. Pamięta ona wszystkie wspólne momenty, które dzieliła wraz ze swoją byłą przyjaciółką, kiedy dzieliły się wspomnieniami i marzeniami. Sasha podkreśla, iż Bayley jest nikim bez niej, więc któregoś dnia planuje ona zabrać coś co jest teraz dla niej najważniejsze – mistrzostwo. Nagle Banks została jednak zaatakowana przez Bayley.

 

Singles Match

A.J. Styles vs Sami Zayn

Zwycięzca – A.J. Styles

Po walce Sami został dodatkowo zaatakowany przez Jeffa Hardy’ego, który wykorzystał do ataku drabinę. Po walce powiedział ponadto, iż ma dość bycia nazywanym oszustem, więc postawi sprawę jasno. Na Clash Of Champions zamierza on zmierzyć się zarówno z A.J. Stylesem, jak i Zaynem jednak nie będzie to walka na zwykłych warunkach. Będzie to Triple Threat Ladder Match.

 

W szatni Otis dostaje kopertę, z której dowiadujemy się, iż został on pozwany. Zarzuca mu się między innymi zaatakowanie prezentera The Dirt Sheet. Tucker zaleca swojemu przyjacielowi znalezienie prawnika, gdyż ten mógł teraz wpaść w porządne kłopoty.

Na zapleczu Sheamus i Corbin rozmawiają z ochroniarzem WWE, który pomógł Irlandczykowi niedawno w oszukaniu Big E. Tym razem ten sam ochroniarz został jednak poinformowany, że samochód Celtyckiego Wojownika jest właśnie kradziony. Okazuje się jednak, że jest to jedynie zasadzka powracającego Big E, który chciał zaatakować Sheamusa. Ten jednak zdążył uciec, co spowodowało, że członek The New Day swoją frustrację wyładował na ochroniarzu.

 

W ringu jest już Paul Heyman z Romanem Reignsem, który zaznaczył, że dziś specjalnie wyszedł pierwszy, aby nie doszło do żadnych nieporozumień. Ponadto The Big Dog podkreślił, że WWE to jego wyspa.

Samoan Street Fight Match

Roman Reigns & Jey Uso vs Sheamus & King Corbin

Zwycięzcy – Roman Reigns & Jey Uso

Widokiem wspólnie świętujących kuzynów kończymy dzisiejszy epizod Friday Night SmackDown.