Wieści z polskiego podwórka: 28 września 2018

Z dniem dzisiejszym ruszamy z nową serią na MyWrestling w pełni skupiającą się na polskim wrestlingu w postaci Maniac Zone Wrestling i Kombat Pro Wrestling.

Począwszy od MZW, wielkimi krokami zbliża się ich kolejna gala, która ma być zarazem początkiem czegoś nowego, stąd też nazwa “Project 1: New Beginning”. Show odbędzie się 13 października o godz. 19:00 we wrocławskim klubie Bakara. Fani zgromadzeni w budynku zobaczą 7 walk z udziałem polskich i niemieckich wrestlerów. Ważnym punktem gali będzie MZW Tag Team Championship Match, w której broniący tytułów Catch Connection zmierzą się z nowym zespołem WATAHA składającym się z Justina Joy’a i Apollo Andersona. Nie zabraknie również nowych postaci takich jak Jacob Crane, czy Axel Fox. Main eventem będzie zaś starcie Champion vs Champion, czyli mistrz Next Step Wrestling vs mistrz Maniac Zone Wrestling. Doświadczony Rick Baxxter stanie do pojedynku z reprezentującym efektowny styl walki Shadowem.

Jak na razie zostało nam zaprezentowanych sześć walk. Oto one:

Warto wspomnieć, że pojedynki Jacoba Crane’a z Rafaelem Kidem, Damiena Rotschilda ze Stanisławem Van Dobroniakiem i Madmana Charliego z Mattem Buckną będą starciami kwalifikacyjnymi do Fatal 4 Wayu o pas mistrzowski MZW na następnej gali.

Bilety na show można zakupić klikając w TEN LINK.

22 września w czeskiej Pradze odbyła się zaś gala VcV MegaShow 6 na której wystąpili Stanisław Van Dobroniak, Jacob Crane, Madman Charlie, Lady Killer oraz Damien Rotschild. Były mistrz MZW Tag Team uległ w Triple Threat Matchu z Demonem i Sergiem Sullivanem, natomiast Jacob Crane i Madman Charlie tworząc “Team BFF” pokonali Lady Killera i Damiena Rotschilda. Skrót z tego wydarzenia możecie obejrzeć poniżej:

Wracając do polskiego podwórka, federacja Kombat Pro Wrestling opublikowała 2 tygodnie temu pełną walkę Pięknego Kawalera z Adamem Bravo w stypulacji Street Fight. Pojedynek ten miał miejsce na gali KPW Godzina Zero 2018:

Dwa dni później zostaliśmy natomiast poinformowani, że do Kombat Pro Wrestling zmierzają nowe pasy mistrzowskie:

Nowi mistrzowie zostaną wyłonieni już 3 listopada na gali KPW Arena 11: Podwójne zagrożenie, która będzie łącznie dwudziestą, jubileuszową galą federacji z północy kraju. Show, podobnie jak ostatnie wydarzenie spod znaku Kombat Pro Wrestling, odbędzie się w Gdyńskim Centrum Sportu.

Bilety w cenie 25 zł można zakupić klikając w TEN LINK.

Jak na razie znamy dwie z ośmiu drużyn, które wezmą udział w tag teamowym turnieju:

W tym samym dniu, w którym przedstawiciele MZW reprezentowali nasz kraj w Czechach, Bianca zmagała się na gali we Francji. Było to show Ligue Nationale de Catch, na której nie zabrakło także mistrza KPW Rona Corvusa.

Z dzisiejszych wieści to już wszystko. Czekamy na zaprezentowanie przez Maniac Zone Wrestling ostatniej walki na galę Project 1: New Beginning oraz na przedstawienie kolejnych tag teamów, które wezmą udział w turnieju o nowo wprowadzone pasy mistrzowskie KPW Tag Team.

Jeśli będziecie obecni na którymś ze zbliżających się gal polskich federacji, dajcie znać w komentarzu!