Wielki powrót wrestlera na SmackDown Live, Jakie plany mają oficjele WWE odnośnie Eliasa, Kolejni uczestnicy Andre the Giant Memorial Battle Royal

» WWE potwierdziło, że podczas dzisiejszego odcinka SmackDown Live pojawi się Shane McMahon. Były komisarz SmackDown Live wystąpi także na WrestleManii 34, gdzie razem z Danielem Bryanem zmierzą się z Samim Zaynem oraz Kevinem Owensem. Jeśli dwójka wrestlerów z Kanady odniesie zwycięstwo w tym starciu to zostaną przywróceni do niebieskiego brandu.

» Wciąż nie wiadomo jakie plany mają oficjele WWE wobec Eliasa, który aktualnie nie ma zaplanowanej walki na WrestleManii 34. Sporo się mówi o tym, że będzie on tajemniczym tag team partnerem Brauna Strowmana w walce o RAW Tag Team Championship. Podczas RAW, Elias stwierdził, że czeka go najlepszy występ w Nowym Orleanie.

» Goldust, Heath Slater oraz Rhyno zostali oficjalnie zaprezentowani jako kolejni uczestnicy Andre the Giant Memorial Battle Royal. Pojedynek ten odbędzie się na WrestleManii 34. Goldust na RAW ogłosił swój udział, natomiast Slater oraz Rhyno w Backstage RAW Interview. Oto pełna lista nazwisk, które wezmą udział w Battle Royal:

Heath Slater, Rhyno, Goldust, Scott Dawson, Dash Wilder, Baron Corbin, Tye Dillinger, Mojo Rawley, Matt Hardy, Dolph Ziggler, Tyler Breeze, Fandango.