Uwaga na Spoilery! Z kim zmierzy się The Miz na No Mercy?, Zaktualizowana karta No Mercy 2017, Jinder Mahal pobił kolejny rekord, John Cena Senior negatywnie o Jinderze Mahalu

» Podczas wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW odbyło się starcie o miano pretendenta do pasa Interkontynentalnego. Zwycięzcą oraz rywalem The Miza na gali No Mercy będzie syn Generalnego Managera Kurta Angle, Jason Jordan. Poniżej przedstawiamy dotychczas zapowiedziane pojedynki na No Mercy:

RAW Women’s Championship
Alexa Bliss vs. Bayley vs. Sasha Banks vs. Nia Jax vs. Emma

WWE Intercontinental Championship
The Miz vs. Jason Jordan

WWE Universal Championship
Brock Lesnar vs. Braun Strowman

RAW Tag Team Championship
Dean Ambrose & Seth Rollins vs. Sheamus & Cesaro

Singles Match
John Cena vs Roman Reigns

WWE Cruiserweight Championship
Neville vs. Enzo Amore

Singles Match
Bray Wyatt vs Finn Balor

» Od ponad 119 dni Jinder Mahal jest w posiadaniu WWE Title, który zdobył 21 maja na gali BackLash, gdzie pokonał Randy’ego Ortona. Według najnowszych statystyk Jinder ‚pokonał’ dwa panowania Rica Flaira oraz trzy Romana Reignsa jako World Championów po względem długości posiadania tego tytułu. Warto dodać, że kolejnym celem Jindera jest pobicie rekordów należących do: Eddiego Guerrero – 133 dni, Edge’a – 139 dni oraz AJ Stylesa – 140 dni.

» John Cena Senior udzielił wywiadu dla BostonWrestling.com, w którym wypowiedział się na temat panowania Jindera Mahala jako mistrza WWE:

”Zauważcie, że jedynym powodem, dla którego Jinder Mahal jest mistrzem to rozwój WWE na indyjskim rynku. Co można zrobić lepszego niż posiadać u siebie mistrza z danego państwa, do którego zmierzasz? Czy takie posunięcie może denerwować fanów WWE? Tak może. Niestety Jinder nie posiada żadnej arogancji, umiejętności oraz charyzmy”.