Uwaga na Spoilery! Stan zdrowia Johnny’ego Gargano, Poważne problemy federacji WCPW, Wywiad z Jinderem Mahalem, Wyniki NJPW Best of the Super Juniors

» Na stronie WWE.com pojawiło się oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Johnny’ego Gargano po ataku jakiego dopuścił się na nim Tommaso Ciampa:

”Lekarze sprawdzają stan zdrowia Johnny’ego Gargano po ataku ze strony Tommaso Ciampy. Johnny zmaga się z bólem karku oraz pleców jednak nikt nie zna szczegółów tego co tak na prawdę stało się z byłym mistrzem WWE NXT. WWE NXT Universe zgromadzeni w Allstate Arena widzieli jak personel medyczny wyniósł Gargano na noszach”.

Wkrótce z pewnością pojawią się kolejne informacje dotyczące stanu zdrowia zawodnika, o których Was poinformujemy.

» Brytyjska federacja What Culture Pro Wrestling ogłosiła, że ich bezpłatna cotygodniowa seria odcinków WCPW Loaded będzie niedostępna na YouTubie, a każdy z widzów, który kupił bilety na najbliższe tapingi WCPW otrzyma zwrot pieniężny. Na szczęście turniej Pro Wrestling World Cup będzie kontynuowany zgodnie z planem. Warto zaznaczyć, że od momentu debiutu WCPW w federacji pojawiły się takie gwiazdy jak: Alberto del Rio, Pete Dunne, El Ligero, Noam Dar, Rey Mysterio, Kurt Angle, Matt Riddle, Cody Rhodes, Pentagon Jr., Will Ospreay, Mary Scurll, Drew Galloway, Moose, Trent Seven, Ethan Carter III, Broken Matt Hardy, Johny Mundo i wiele więcej.

» W poniższym materiale wideo nowy WWE Champion Jinder Mahal wypowiedział się na temat zdobycia pasa oraz zwycięstwa nad Randym Ortonem podczas BackLash:

» Poniżej przedstawiamy wyniki wczorajszego eventu NJPW Best of the Super Juniors Tournament:

1. Will Ospreay def. TAKA Michinoku

2. Marty Scurll def. Jushin Thunder Liger

3. Taichi def. Dragon Lee

4. Ricochet def. Hiromu Takahashi

A BLOCK

Dragon Lee – 4
Marty Scurll – 4
Ricochet – 4
Taichi – 4
Will Ospreay – 4
Taka Michinoku – 2
Hiromu Takahashi – 2
Jushin Thunder Liger – 0
B BLOCK

El Desperado – 4
Ryusuke Taguchi – 4
ACH – 2
Volador Jr. – 2
Tiger Mask – 2
Yoshinobu Kanemaru – 2
Bushi – 0
Kushida – 0