Uwaga na Spoilery! Powrót byłego mistrza do Impact Wrestling, Santino Marella wkrótce w Impact Wrestling?, Debiut byłego zawodnika WWE na Bound For Glory

» Podczas wczorajszej gali Impact Wrestling Bound For Glory powrócił były mistrz świata wagi ciężkiej Alberto El Patron, który w krótkim segmencie wyjawił, że nie wie, dlaczego został odsunięty od występów w tv oraz nie wie dlaczego jego wynagrodzenie zostało mu odebrane, ponieważ nie zrobił nic złego.

» Tymczasem dowiedzieliśmy się, że na zapleczu podczas gali Bound For Glory pojawił się były zawodnik federacji World Wrestling Entertainment, Santino Marella, który jakiś czas temu wyleczył kontuzję z jaką się zmagał przez długi czas i jest w pełni zdrowy i gotowy na powrót do ringu.
Jak myślicie, czy będziemy oglądać poczynania Santino Marelli na Impact TV?

» Były zawodnik federacji World Wrestling Entertainment, Jimmy Jacobs pojawił się na gali Bound For Glory tuż po zakończeniu Three-Way Matchu o Knockouts Championship, a następnie wyjawił, że zamierza zaprezentować wszystkim swój twórczy talent, który będzie strzałem w dziesiątkę dla Impact TV. Warto także wspomnieć o tym, że Jimmy został zwolniony przez WWE ze względu na zdjęcie jakie znalazło się na jego profilu społecznościowym. Natomiast jeśli chodzi o występy Jimmy’ego na scenie niezależnej to poniżej przedstawiamy dotychczasowy harmonogram zawodnika:

11 listopada zmierzy się z Samim Callihanem na gali Combat Zone Wrestling.
12 listopada połączy siły z Samim, Michaelem Elginem oraz AR Foxem, a ich rywalami będą Team Pazuzu (Angel Ortiz, Chris Dickinson, Jaka i Mike Draztik) – Beyond Wrestling.