[UWAGA NA SPOILERY]: Zapowiedź RAW, Kontuzje po SummerSlam, Seria porażek Johna Ceny, Kogo dotyczy promo “Sanity”?, Urodziny gwiazd…

» Już dziś w nocy kolejne i zarazem pierwsze po SummerSlam – Monday Night RAW. Oto zapowiedź gali z oficjalnej strony internetowej WWE:

  • Co usłyszymy od Finna Balora i Setha Rollinsa?
  • Czy Sasha Banks pogodzi się z porażką, którą odniosła w walce z Charlotte?
  • Jak Mick Foley i Stephanie McMahon zareagują na brutalne działania Brocka Lesnara?
  • Czy The New Day znalazło lekarstwo na Andersona i Gallowsa?
  • Jakie będą dalsze losy Romana Reignsa?

Transmisja na żywo oczywiście na WWE Flash. Początek – godz. 2:00. Zapraszamy 🙂

» Jak wiemy, kontrowersją zakończyła się wczorajsza walka Brocka Lesnara z Randym Ortonem. W wyniku gradu ciosów i uderzeń z łokcia, po gali Orton potrzebował 10 szwów, aby zamknąć ranę.

https://www.youtube.com/watch?v=xL1jydaCBM0

Co dalej z Ortonem i Lesnarem? Czy Brock za atak na Shanie poniesie konsekwencje? Tego dowiemy się z pewnością na najbliższym RAW lub SmackDown.

» Na SummerSlam porażkę odniósł także John Cena. Dla 15-krotnego mistrza świata WWE wagi ciężkiej jest to już 6 przegrana z rzędu na największej gali lata. Od 2011 roku odnosił porażki z CM Punkiem, Big Showem, Danielem Bryanem, Brockiem Lesnarem, Sethem Rollinsem i teraz z AJ Stylesem.

» Poważny uraz Randy’ego Ortona nie był jednym na wczorajszej gali… Jak już informowaliśmy z kontuzją zmagała się także Sasha Banks przez co została wycofana z wszystkich nadchodzących eventów. Wspomnianą kontuzją mógł być uraz pleców.

» W walce Finna Balora z Sethem Rollinsem, kontuzję odniósł ten pierwszy. Podczas pojedynku Balor doznał urazu prawego ramienia, a urzędnicy WWE podejmują właśnie decyzję co robić dalej. Przerwa w występach nowego mistrza byłaby dużym rozczarowaniem, ale z drugiej strony zdrowie jest ważniejsze i tak naprawdę nie wiadomo jak poważny jest to uraz i czy Balor będzie potrzebował przerwy.

» Zatrzymując się natomiast na Finnie Balorze to ten jak i nowa mistrzyni kobiet – Charlotte gościli dziś w Good Morning America, gdzie pochwalili się swoimi tytułami zdobytymi na SummerSlam:

» Po ostatnim promie “Sanity”, które zostało wyemitowane podczas sobotniego NXT Takeover: Back 2 Brooklyn pojawiły się spekulacje, iż mogłoby one dotyczyć wrestlerki sceny niezależnej  – Crazy Mary Dobsona, która niedawno podpisała kontrakt z federacją. Jest też druga opcja w postaci… Erica Younga, który już wkrótce może oficjalnie rozpocząć przygodę z NXT.

» W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzą:

  • Neville – 30 lat
  • Apollo Crews – 29 lat
  • The Usos – 31 lat
  • Paul Ellering – 63 lata

Wszystkiego Najlepszego! 😉