Uwaga na Spoilery! Ujawniony sprawca ataków na Romana Reignsa, Znamy przeciwnika Drew Gulaka na CoC 2019, Dark match przed SmackDown Live

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live mogło dojść do zakończenia współpracy pomiędzy Danielem Bryanem oraz Erickiem Rowanem, który został nazwany kłamcą, po tym jak Roman Reigns ujawnił materiał wideo pokazujący Rowana, jako osobę atakującą go kilka tygodni temu. W tym segmencie DB także zainkasował speara od Reignsa, który nie chciał słuchać jego wyjaśnień i takim oto akcentem zakończony został wczorajszy epizod niebieskiej tygodniówki. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z tego segmentu:

» Podczas wczorajszego odcinka WWE 205 Live dowiedzieliśmy się, że na gali WWE PPV Clash of Champions 2019 odbędzie się WWE Cruiserweight Championship Match, w którym obecny mistrz, czyli Drew Gulak zmierzy się z Humberto Carrillo. Według wielu portali zagranicznych faworytem w tej walce jest Humberto, który swoim profesjonalizmem oraz podejściem do pracy wkupił się w łaski oficjeli WWE.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka SmackDown Live w Raising Cane’s River Center w Baton Rouge odbył się dark tag team match, w którym Asuka oraz Kairi Sane, czyli podopieczne byłej GM SmackDown Live Paige bez większego problemy poradziły sobie w starciu z Mandy Rose i Sonią Deville.