Uwaga na SPoilery! Co wiemy po SmackDown Live?, Potencjalne walki na Clash of Champions 2019, Zaktualizowana karta Clash of Champions 2019

» Na wczorajszym odcinku SmackDown Live, The Miz wyzwał do walki na Clash of Champions, Shinsuke Nakamurę. Na szali ma zostać postawiony WWE Intercontinental Championship. Na obecną chwilę ta walka nie została potwierdzona jednak tej samej nocy, Mike został zaatakowany przez Samiego Zayna oraz Shinsuke Nakamurę i wszystko wskazuje na to, że prędzej, czy później do takiej walki dojdzie.

» Na tym samym epizocie niebieskiej tygodniówki doszło do brutalnego ataku ze strony członków The Revival na Big E, który to musiał uznać wyższość Randy’ego Ortona po zainkasowaniu RKO. Po zakończeniu walki Viper oraz Scott i Dash ponownie zaatakowali członka The New Day, więc można wnioskować z tego, iż na Clash of Champions otrzymamy konfrontację z udziałem SmackDown Tag Team Champions Big E & Xavier Woods vs The Revival. Ta walka pojawiła się dwa tygodnie temu w oficjalnej karcie CoC.

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, które odbędą się 15 września podczas gali WWE PPV Clash of Champions w Spectrum Center w Charlotte:

WWE Title Match
Randy Orton vs. Kofi Kingston (c)

WWE Universal Title Match
Braun Strowman vs. Seth Rollins (c)

RAW Tag Team Titles Match
Dolph Ziggler and Robert Roode vs. Braun Strowman and Seth Rollins (c)

SmackDown Women’s Title Match
Charlotte Flair vs. Bayley (c)

WWE Cruiserweight Title Match
Humberto Carrillo vs. Drew Gulak (c)

King of the Ring Tournament Finals
Samoa Joe lub Ricochet lub Cedric Alexander lub Baron Corbin vs. Elias lub Ali lub Chad Gable lub Andrade

Możliwe walki:

WWE Intercontinental Title Match
The Miz vs. Shinsuke Nakamura (c)

SmackDown Tag Team Titles Match
The Revival vs. Big E i Xavier Woods (c)