Uwaga na Spoilery! Szczegóły segmentu na RAW + Zapowiedź powrotu gwiazd

Federacja World Wrestling Entertainment ogłosiła, że WWE Champion Drew McIntyre oraz WWE Hall of Famer Bill Goldberg powrócą do ringu podczas ostatniego Monday Night RAW przed PPV Royal Rumble. Wspomniana gala odbędzie się 31 stycznia.

Drew i Bill zmierzą się ze sobą podczas Royal Rumble, a na szali zostanie postawiony tytuł mistrzowski dzierżony przez Szkota. W wyniku uzyskania pozytywnego wyniku na obecność COVID-19 w swoim organizmie, Drew musiał poddać się 14-dniowej kwarantannie. Mistrz pojawił się na wczorajszym Monday Night RAW, ale nie osobiście, gdyż zostało wyświetlone nagranie wideo z jego przekazem. Drew zauważył, że po wstępnej diagnozie koronawirusa czuje się coraz lepiej i powróci w przyszłym tygodniu. Natomiast WWE Hall of Famer Bill Goldberg nie pojawił się na czerwonej tygodniówce od 4 stycznia, kiedy miało miejsce RAW Legends Night. Tego samego wieczoru Goldberg wyzwał McIntyre’a na pojedynek podczas Royal Rumble.

W trakcie wczorajszego RAW byliśmy świadkami segmentu z udziałem The Miza oraz Johna Morrisona o nazwie “The Dirt Sheet”. Udział w nim wzięli Duane “Gillberg” Gill oraz fałszywy Drew McIntyre. Segment zakończył się w momencie, kiedy Miz i Morrison stwierdzili, że Drew i Bill przegrają na Royal Rumble, gdyż “Mr. Awesome” planuje zrealizować walizkę z kontraktem Money in the Bank.