Uwaga na Spoilery! Sytuacja dotycząca Edge’a i Randy’ego Ortona, Zaktualizowana karta PPV WrestleManii 36, Gail Kim opowiada o programie KAYFABE

» WWE Hall of Famer Beth Phoenix za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat sytuacji, która miała miejsce z udziałem jej męża, który musiał przebyć bardzo długą drogę, aby dotrzeć na Monday Night RAW do WWE Performance Center.

Jak wiadomo czerwona tygodniówka została otwarta przez WWE Hall of Famera Edge’a, który rzucił wyzwanie Randy’emu Ortonowi do walki Last Man Standing podczas WrestleManii 36. Największa kwietniowa gala w świecie wrestlingu zostanie zorganizowana w WWE Performance Center z powodu panującej epidemii koronawirusa.

“FYI…. @EdgeRatedR musiał jechać łącznie 17 godzin, aby dotrzymać słowa i przybyć na #RAW. #Grit #LastManStanding #RAW”.

Tak więc wkrótce powinniśmy otrzymać potwierdzenie oraz zatwierdzenie walki z udziałem Vipera oraz jego dawnego przyjaciela, który powrócił do wrestlingu po długoletniej przerwie.

» Poniżej przedstawiamy zaktualizowaną kartę pojedynków, które obejrzymy podczas WrestleManii 36, która odbędzie się w WWE Performance Center:

WWE Title Match
Drew McIntyre vs. Brock Lesnar (c)

WWE Universal Title Match
Roman Reigns vs. WWE Hall of Famer Bill Goldberg (c)

WWE NXT Women’s Title Match
Charlotte Flair vs. Rhea Ripley (c)

RAW Women’s Title Match
Shayna Baszler vs. Becky Lynch (c)

Last Man Standing Match
Edge vs. Randy Orton

Single Match
John Cena vs. “The Fiend” Bray Wyatt

Single Match
The Undertaker vs. AJ Styles

Single Match
Kevin Owens vs. Seth Rollins

» Lita, Christy Hemme oraz Gail Kim, to trzy osoby, które tworzą nowy projekt o nazwie “KAYFABE”. Była mistrzyni kobiet Impact Wrestling wypowiedziała się na temat dołączenia do obsady nowego projektu:

“Wszyscy byli pozytywnie nastawieni, a jeżeli jest inaczej, to ludzie zadają nam pytania. Miało, to na celu wywołanie troszkę niepokoju oraz ciekawości. Aktualnie staramy się rozpowszechniać informacje odnośnie naszego projektu, nad którym pracujemy od dwóch lat. Nie chcę, aby ludzie myśleli, że powinni zaakceptować coś, co było tworzone przez długi czas. Każdy projekt wymaga dużo pasji oraz pracy zespołowej. Z nami jest podobnie. Cieszymy się z prezentowania naszych nowych nabytych umiejętności”.