Uwaga na Spoilery! Niesamowite wydarzenia podczas AEW Dynamite, Pretendentka do AEW Women’s Title, Kolejna walka zapowiedziana na pierwszy Dynamite w 2020 roku

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka AEW Dynamite w Corpus Christi, Prezes AEW Tony Khan wykonał Stone Cold Stunnera, Shawnowi Spearsowi. Taka sytuacja miała miejsce ze względu na 55 urodziny WWE Hall of Famera Steve’a Austina. Jak wiadomo federacja AEW nagrała kolejny odcinek Dark, w którym Joey Janela przebrany za Świętego Mikołaja zmierzył się z Shawnem Spearsem w single matchu. Warto również dodać, że jednym z komentatorów tego show był były wrestler WWE Colt Cabana.

Po wcześniej wspomnianej walce odbył się segment z udziałem Khana, Aubrey Edwards, Nicka Jacksona, Dustina Rhodesa i Cody’ego pijących napoje dla dorosłych “White Claw”. Osoby zgromadzone na ringu świętowały wykonanie Stunnera przez prezesa AEW.

» W finale sezonu zimowego AEW Dynamite, Britt Baker zmierzyła się z Kris Statlander o miano pretendentki do walki o AEW Women’s Championship, który obecnie jest w posiadaniu Riho. Z pewnością wiele osób ucieszyło się ze zwycięstwa Kris, która zmierzy się z mistrzynią 1 stycznia w Jacksonville podczas AEW Dynamite TV.

» Podczas świątecznego odcinka AEW Dynamite odbędzie się starcie Cody’ego Rhodesa z Darbym Allinem. Pierwszy odcinek Dynamite w 2020 roku odbędzie się 1 stycznia w Daily’s Place w Jacksonville. Warto przypomnieć, że ta dwójka walczyła ze sobą wcześniej, a dokładniej w czerwcu podczas gali Fyter Fest, ale ich walka zakończyła się remisem. Ta walka została zapowiedziana, ponieważ Darby chciał pomóc swojemu przyjacielowi jeśli ten zgodzi się na rewanż.