UWAGA NA SPOILERY! Kto został Impact World Championem?, Charlotte Flair wspiera akcję #NaomiDeservesBetter, Title match zapowiedziany na Impact TV

» Na wczorajszym PPV od Impact Wrestling został wyłoniony Impact World Champion.
Eddie Edwards pokonał Ace’a Austina, Treya, Richa Swanna oraz powracającego do firmy Erica Younga. Były wrestler WWE niespodziewanie pojawił się tuż przed walką wieczoru informując o swoim udziale, co było wielkim zaskoczeniem dla obecnych wrestlerów stojących na ringu.
Dla Edwardsa jest, to drugie panowanie z tytułem World w Impact Wrestling. Tuż po walce Eddie został zaatakowany przez Austina oraz Madmana Fultona. Na ratunek nowemu mistrzowi przybyli The Good Brothers (Doc Gallows i Karl Anderson).

» Charlotte Flair jest jedną z wielu osób, które uważają, że Naomi zasługuje na lepszą promocję w federacji World Wrestling Entertainment. Jakiś czas temu rozpoczął się ruch #NaomiDeservesBetter , który z biegiem czasu zaczął zyskiwać na popularności. Ta akcja została napoczęta przez fanów wrestlerki, która na SmackDown przegrała z Lacey Evans.
Córka WWE Hall of Famera udostępniła wpis z powrotu Naomi podczas Royal Rumble dopisując następujące słowa:

ZOBACZ TAKŻE >>>> Typer #3 Sezon 2020/2021: WWE Extreme Rules

Tak. #NaomiDeservesBetter.

» Na Slammiversary odbyło się starcie o Impact World Tag Team Championships. Obecni mistrzowie, czyli The North (Ethan Page oraz Josh Alexander) zmierzyli się z Samim Callihanem & Kenem Shamrockiem.

Tuż po walce byli TNA Tag Team Champions, Motor City Machine Guns rzucili wyzwanie The North do walki na najbliższym Impact Wrestling. Taką walkę fani Impact TV będą mogli obejrzeć w przyszłym tygodniu.
Warto przypomnieć, że Motor City Machine Guns po raz ostatni pracowali ze sobą w 2018 roku, kiedy Shelley ogłosił przejście na emeryturę.