SPOILER! Wielki debiut gwiazd WWE NXT na SmackDown

Uwaga na Spoilery! Krwawy segment na SmackDown, Wielkie wydarzenia z NWA Hard Times, Brian Kendrick stworzył kolejną historię

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown doszło do segmentu z udziałem Braya Wyatta oraz Daniela Bryana. Ta dwójka podpisała kontrakt na Strap Matchu, który odbędzie się podczas gali PPV Royal Rumble. Pierwszy w ringu pojawił się Daniel Bryan, a na telebimie zjawił się mistrz Universal. Jak wiadomo segment zakończył się w momencie, kiedy doszło do brawlu z udziałem dwójki wymienionej. Po wszystkim mistrz rozciął sobie dłoń długopisem, a następnie podpisał kontrakt swoją krwią.

» Podczas wydarzenia Hard Times organizowanego przez federację National Wrestling Alliance poznaliśmy trzech nowych mistrzów. James Storm i Eli Drake pokonali legendarną drużynę Rock ‘N’ Roll Express, dzięki czemu zdobyli NWA World Tag Team Titles. Ricky Morton i Robert Gibson byli posiadaczami tytułów mistrzowskich od 3 grudnia pokonując The Wild Cards.

Nową NWA World Women’s Champion została Thunder Rosa, która pokonała Allysin Kay. Jest to pierwszy run z udziałem byłej wrestlerki Lucha Underground. Warto przypomnieć, że Kay w kwietniu 2019 roku podczas turnieju Crockett Cup pokonała Santanę Garrett i zdobyła tytuł mistrzowski kobiet.

W walce wieczoru Hard Times, Ricky Starks pokonał Trevora Murdocha, dzięki czemu został nowym NWA Television Championem.

» WWE 205 Live Superstar Brian Kendrick stworzył historię przegrywając z Travisem Banksem podczas czwartkowego odcinka WWE NXT UK. Jak wiadomo Banks pokonał Kendricka w meczu kwalifikacyjnym do WWE NXT Cruiserweight Title na WWE Worlds Collide. Kendrick stał się pierwszą gwiazdą WWE w historii, która miała okazję walczyć we wszystkich następujących programach WWE: RAW, SmackDown, NXT, NXT UK, WWE PPV, WWE Main Event, WWE Superstars, WWE Heat, WWE Velocity, WWE 205 Live i WWE Worlds Collide. Warto przypomnieć, że Brian rozpoczął współpracę z WWE w 2000 roku.