Uwaga na Spoilery! Io Shirai komentuje występ na TakeOver, Triple H i motywujące wypowiedzi przed i po TakeOver

» Podczas wczorajszego wydarzenia WWE NXT TakeOver: In Your House odbył się triple nxt women’s match. Udział w tej walce wzięły takie zawodniczki, jak: Rhea Ripley, Charlotte Flair i Io Shirai.

W poniżej zamieszczonym materiale wideo McKenzie Mitchell przeprowadziła wywiad z nową mistrzynią.

Tak, zrobiłam to. W końcu to mam. Rhea Ripley jest twarda, Charlotte jest twarda, ale ja jestem nową NXT Women’s Champion.

Shirai po PPV za pośrednictwem Twittera skomentowała zdobycie mistrzostwa:

Nareszcie mogę nazwać się mistrzynią. Kiedy myślę o trudnych i bolesnych czasach, udało mi się, to osiągnąć. Częściowo dzięki waszemu wsparciu! Jestem wdzięczy wszystkim, którzy dodali mi odwagi… Dziękuję Bardzo!

Nie mam nic poza szacunkiem oraz wdzięcznością dla WWE, czyli federacji, która zawsze wierzyła we mnie, że mogę zostać mistrzynią, bez względu na rasę, czy narodowość. Dziś wieczorem nadeszła moja szansa. Nie mam tag team partnerki, ale mam wspaniałą rodzinę oraz dom.

» WWE COO Triple H zarówno przed, jak i po gali NXT TakeOver: In Your House zwrócił się w kierunku gwiazd pracujących dla NXT. Przed show, Hunter zaprosił wszystkim do rozmowy odnośnie Black Lives Matter twierdząc, że każdy ma prawo do własnego zdania i nikt nie może uważać siebie za lepszego. Po PPV, Triple H również spotkał się z gwiazdami WWE NXT. Doświadczony wrestler był dumny z występu swoich podopiecznych. Poniżej przedstawiamy wypowiedź Huntera:

Chcę, aby słowo każdego miało znaczenie, bez względu na rasę, religię, czy orientację. Chcę, aby gwiazdy WWE NXT dały przykład całemu światu. To jest odpowiedni moment do zjednoczenia się wszystkich osób mieszkających w Stanach Zjednoczonych.