Uwaga na Spoilery! Debiut gwiazdy w NXT TV, Wielkie starcie w przyszłym tygodniu na NXT TV, Dalszy ciąg Dusty Rhodes Tag Team Classic

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT dowiedzieliśmy się, że na TakeOver w Nowym Orleanie odbędzie się Ladder Match o WWE NXT North American Championship. Udział w tym starciu wezmą Ethan Carter III, Ricochet, Lars Sullivan, The Velveteen Dream, Adam Cole oraz Killian Dain. W poniższym materiale wideo został przedstawiony debiut EC3 w NXT:

» Podczas przyszłotygodniowe odcinka WWE NXT odbędzie się starcie z udziałem dwóch uczestników historycznego Ladder Matchu, który wyłoni pierwszego NXT North American Championa. W starciu zmierzą się Lars Sullivan oraz Killian Dain.

» Podczas NXT kontynuowany był turniej Dusty Rhodes Tag Team Classic, w którym The Authors of Pain pokonali The Street Profits, a Roderick Strong oraz WWE UK Champion Pete Dunne pokonali The SAniTY. Dzięki temu w przyszłym tygodniu odbędzie się starcie z udziałem Akama i Rezara oraz Stronga i Dunne’a: