Uwaga na Spoilery! Czy Alexa Bliss jest kontuzjowana?, Wspaniały dark match na SmackDown, Debiut gwiazd na SmackDown w Londynie

» W tym tygodniu federacja WWE poinformowała o kontuzji lewego ramienia z jaką zmaga się Alexa Bliss po niedzielnej gali PPV BackLash, podczas której musiała uznać wyższość RAW Women’s Champion Nia Jax. Mistrzyni za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat słów jakie padły na Twitterze odnoszące się do bycia niebezpiecznym pracownikiem, przy czym zauważyła, że Alexa Bliss jest zapowiedziana na majowe tournee po Europie, ponieważ nic jej nie jest.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live w Royal Farms Arenie w Baltimore odbył się dark match, w którym była mistrzyni kobiet NXT Asuka pokonała Sonie Deville. Według korespondentów WrestlingInc, pojedynek ten był bardzo dobry i wszyscy fani zgromadzeni na arenie chcieli, aby trwał jeszcze dłużej.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live obecna mistrzyni kobiet, Carmella wyjawiła, że zamierza pojawić się w Royal Mellabration, czyli miejscu, gdzie odbędzie się kolejny pokaz niebieskiej tygodniówki. Tej samej nocy zadebiutuje Andrade ”Cien” Almas wraz z Zelina Vegą.