Uwaga na Spoilery! Co z American Alpha?, Shawn Michaels na WrestleManii 33?, Robbie E o Impact Wrestling

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się tag team match, w którym The Usos pokonali obecnych mistrzów SmackDown tag team American Alpha. Wszystko wskazuje na to, że obie drużyny zmierzą się ze sobą podczas WrestleManii 33, ale ten pojedynek nie został jeszcze zapowiedziany.

» WWE Hall of Famer Shawn Michaels w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated’s Extra Mustard wypowiedział się na temat możliwości występu podczas WrestleManii 33:

”Uwielbiam wszystko co związane ze mną. Mam nadzieję, że nie zostanę poinformowany w ostatniej chwili. Ktoś jakiś czas temu wspomniał o moim potencjalnym segmencie bądź pojawieniu się w pre-show poprzedzającym WrestleManie 33, ale jak na razie to tylko plotki. W tej chwili skupiam się na imprezie Hall of Fame i nie mogę się doczekać wprowadzenia Rock ”n” Roll Express oraz Ricka Rude’a do holu sław”.

» Impact Wrestling Superstar Robbie E wystąpił gościnnie w podcaście Interactive Wrestling Radio, w którym wypowiedział się na temat swojej długoletniej przygody z Impact Wrestling:

”To troszkę szalone, prawda? Zadebiutowałem w 2010 roku i od tego momentu minęło już 7 lat. W tym okresie były tam takie osoby jak: Abyss, James Storm, Gail Kim oraz Madison Rayne. To jest szalone, że Robbie E tak długo utrzymuje się na szczycie 😀 Wrestling polega głównie na zaufaniu do własnych umiejętności, a także pewności siebie. Jestem wdzięczny Impact Wrestling za to, że jest tylko jeden i niepowtarzalny Robbie E!”.