Uwaga na Spoilery! Alexa Bliss po operacji powiększania piersi, Znamy przeciwnika Alexandera na GRR, Jeff Hardy zachował tytuł po 205 Live?

» Teraz już wiemy, dlaczego Alexa Bliss nie występowała na RAW od WrestleManii 34. Dave Meltzer poinformował, że wrestlerka niedawno przeszła operację powiększania piersi przez co wciąż jest niezdolna do ciężkiego wysiłku fizycznego. Jej powrót zapowiedziany został na BackLash, które odbędzie się 6 maja. Alexa stanie przed szansą na odzyskanie tytułu RAW Women’s.

» Podczas piątkowego eventu WWE Greatest Royal Rumble, Kalisto zmierzy się z Cedrickiem Alexanderem o WWE Cruiserweight Championship. Na wczorajszym odcinku WWE 205 Live, Kalisto pokonał TJP, Drew Gulaka, Mustafe Aliego oraz Tony Nese, dzięki czemu zyskał miano pretendenta do tytułu mistrzowskiego.

» Po zejściu z anteny wczorajszego odcinka WWE 205 Live odbył się dark match, w którym WWE United States Champion Jeff Hardy pokonał The Miza i zachował tytuł mistrzowski. Fani zgromadzeni w KFC Yum Center mogli zobaczyć kilka finisherów w wykonaniu obu wrestlerów.