Utami Hayashishita obecna na tapingach ROH TV

0

Gwiazda Stardom Utami Hayashishita od dwóch tygodni przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie zalicza małe tournee.

Najpierw dostaliśmy informacje, że została zabookowana na gale GCW, gdzie stoczyła pojedynki z Billy Starkz, KAI i przedwczoraj z legendarną Lufisto.

Wydawało się, że Utami powróci już do Japonii i będzie się szykować na turniej 5 Star Grand Prix, ale nic z tych rzeczy. Pojawiło się parę newsów, że zawodniczka jest na zapleczu AEW Collision. To nakręciło spekuluje o potencjalnym debiucie w All Elite Wrestling.

Jak się okazało, Red Queen wystąpiła na na nagraniach tygodniówki ROH TV i zmierzyła się z Trish Adorą, wrestlerką, która trenuje obecnie w akademii NJPW.

Hayashishita na pewno na tym nie poprzestanie, dużo się mówi o jej kolejnych bookingach w amerykańskich federacjach.

Warto też dodać, że ostatnio odwiedziła WWE Performance Center na specjalnie zaproszenie Iyo Sky. Utami trenowała również z Natalyą, która podziękowała Japonce na Twitterze.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl