Topowa gwiazda przedłużyła kontrakt z WWE, WWE próbowało namówić Matta Sydala do powrotu, Jak Triple H radził sobie z obowiązkami Vince McMahona?

» Mistrz WWE Intercontinental Jeff Hardy niedawno podpisał nowy kontrakt z WWE. BT Sport opublikowało kolejny klip z wywiadu z Hardym, w którym ujawnił niedawne podpisanie kontraktu. Potwierdził również, że jego theme song „No More Words” powróci, gdy fani znowu zawitają na trybuny. To jest coś, co żona Jeffa, Beth, ujawniła na Twitterze tego lata. Hardy powiedział, że powrót ulubionego przez fanów theme songu był częścią jego nowego kontraktu.

„No More Words”, kiedy znów staniemy przed tłumem, było to częścią mojego przedłużenia kontraktu. Pomyślałem:„ Jeśli znowu staniemy przed ludźmi, chciałbym ponownie użyć „No More Words”, ponieważ wiem, że jesteście w posiadaniu”. Więc taka była umowa dotycząca ponownego podpisania kontraktu, to będzie bilet, kiedy wrócimy przed tłum. To mnie jeszcze bardziej pobudzi… aby ponownie usłyszeć tę muzykę, ponieważ myślę, że muzyka Hardy Boyz jest dla Matta i Jeffa Hardy, nie tylko dla Jeffa Hardy’ego.

» WWE ma wiele byłych supergwiazd, które wciąż są w świetnej formie i potrafią występować na wysokim poziomie. Matt Sydal trafił na pierwsze strony gazet, kiedy pojawił się w AEW All Out, ale prawie trafił na pierwsze strony gazet w 2016, ponieważ WWE chciało, żeby wrócił. Matt Sydal niedawno rozmawiał z Louisem Dangoorem z WrestleTalk, gdzie ujawnił, że WWE chciało, by wrócił po Cruiserweight Classic. Nie wyszło mu to, ponieważ miał inne wyzwania w New Japan Pro Wrestling.

Kiedy pierwotnie odbywał się turniej Cruiserweight, rozmawiałem z nimi o tym. Ale w tamtym czasie rozmawiałem także z New Japan i po prostu wybrałem Ne Japan zamiast WWE. W tamtym czasie był to dla mnie łatwy wybór.

Cruiserweight Classic był przełomowym wydarzeniem dla WWE, które dało firmie wybór najlepszych cruiserów na całym świecie. TJ Perkins mówił o tym wydarzeniu i powiedział, że spowodowało to „przypadkowy pit stop” w WWE. To samo nie wydarzyło się w przypadku Matta Sydala.

» Vince McMahon prowadzi WWE żelazną pięścią, ale zawsze pojawia się myśl, że nie może wiecznie utrzymywać tego męczącego życia. 75-letni Prezes Zarządu potrzebuje kogoś, kto przejmie jego obowiązki, gdy nie będzie już mógł ich pełnić. Wiele osób wskazywało na Triple H jako człowieka, któremu trzeba przekazać pałeczkę, gdy nadejdzie ten dzień. Są chwile, kiedy Vince’a McMahona nie ma w pobliżu, a Triple H musiał to przejąć obowiązki. Lance Storm nie jest już w WWE po tym, jak był częścią cięć 15 kwietnia, ale widział, jak Triple H przejmuje obowiązki Vince’a McMahona raz lub dwa podczas jego krótkiego pobytu jako producent. W rozmowie z Figure Four Daily, Lance Storm powiedział, że uważa, że ​​Triple H byłby dobrym bookerem dla WWE. Może nie jest najlepszy, ale to też kwestia subiektywnej opinii.

Powiem, że jestem wielkim fanem i zwolennikiem Huntera. Kiedy byłem agentem, było kilka programów telewizyjnych, kiedy był tam Hunter. Było kilka segmentów, w których Hunter zajmował się różnymi sprawami, ponieważ Vince’a tam nie było. Myślę, że to naprawdę ostry facet. Lubiłem z nim pracować. Myślałem, że był bardzo profesjonalny. Bardzo łatwo się z nim rozmawia i radzi sobie. Myślę, że będzie dobry. Czy jest największym bookerem na świecie? Prawdopodobnie nie. Ale z drugiej strony nie wiem, kto nim jest. Bardzo wierzę w niego i jego zdolności. Ponownie stwierdzam, że praca z nim jest bardzo łatwa, więc jestem jego zwolennikiem.

WWE będzie miało przed sobą bardzo trudną decyzję, kiedy Vince McMahon nie będzie mógł już wykonywać swojej pracy. Być może będą musieli zatrudnić wiele osób, które zajmą się każdym aspektem działalności, którą obecnie prowadzi McMahon. Wygląda na to, że Triple H z pewnością ma głos Lance’a Storma, aby prowadzić main roster, kiedy nadejdzie czas.