Tony Nese przejdzie face turn?, Luke Gallows na temat swojej przygody z NJPW Dojo, The Club prawie dołączyli do Impact Wrestling

» Podczas najnowszego odcinka WWE 205 Live otrzymaliśmy wypowiedź Tony’ego Nese odnośnie jego problemów z grupą The Zo Train oraz jej liderem obecnym mistrzem Cruiserweight Enzo Amore co może świadczyć o jego face turnie. A w poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy jego pojedynek z Akira Tozawą:

» WWE Superstar Luke Gallows wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Steve’a Austina, w którym wypowiedział się na temat swojej przygody z NJPW Dojo:

”Podczas mojego pobytu w NJPW Dojo nie nauczyłem się niczego ważnego, ale mimo wszystko pomogło mi to w uzyskaniu większych bookingów w różnych krajach. W NJPW miałem okazję spędzić sporo czasu z Shinsuke Nakamurą, który w tamtym okresie był lepszym zawodnikiem ode mnie i mogłem się od niego wiele nauczyć”.

» WWE Superstar Karl Anderson wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Steve’a Austina, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego dołączenia do Impact Wrestling:

”Pamiętam okres, w którym Luke Gallows pojawił się w federacji New Japan Pro Wrestling. Wtedy dużo rozmawialiśmy na temat naszej przyszłości i doszliśmy do wniosku, że musimy dostać się do Ameryki. Prawie udało nam się przejść na Impact Wrestling, ale dzięki Bogu w tym samym miesiącu otrzymaliśmy propozycję od World Wrestling Entertainment, czyli federacji w której należy być, aby coś znaczyć. Chciałem się pokazać całemu światu i dlatego tam dołączyliśmy”.