Braun Strowman opowiada o swoim rozwoju w WWE, Karl Anderson odnośnie solidarności The Club, Mark Henry powraca z emerytury

» WWE RAW Superstar Braun Strowman pojawił się gościnnie w podcaście Bookera T, w którym wypowiedział się na temat swojego rozwoju w głównym rosterze WWE:

”Całe moje życie polega na ciężkiej pracy, dzięki której udało mi się osiągnąć bardzo wiele w sporcie. Uważam, że gdy się ciężko pracuje to łatwo jest coś osiągnąć. Jestem wdzięczny całemu światu WWE za szansę, jaką otrzymałem i możliwość rozwoju swoich umiejętności ringowych. Teraz bez wrestlingu moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej”.

» Podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live, WWE Champion AJ Styles, Karl Anderson oraz Luke Gallows przegrali w starciu z Shinsuke Nakamurą, Rusevem oraz Aidenem Englishem. Po zakończeniu show Karl Anderson za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat przyjęcia finishera zamiast AJ Stylesa:

» Tegoroczny WWE Hall of Fame, Mark Henry będzie uczestnikiem 50-osobowego Royal Rumble podczas gali PPV Greatest Royal Rumble. Odbędzie się ona w najbliższy piątek w Arabii Saudyjskiej. W poniższym materiale wideo, Mark Henry wypowiedział się na temat powrotu do ringu przy czym zaznaczył, że powraca z emerytury tylko i wyłącznie dla mieszkańców Kingdom of Saudi Arabia.