TNA Impact Wrestling 19.08.15 – Mini Raport

Najnowszy Impact rozpoczynamy od wejścia Karen i Jeff Jarrett na ring. Założyciel Global Force Wrestling mówi o dzisiejszej walce pomiędzy Ethanem Carterem III i PJ Blackiem oraz o tym jak GFW zmieniło wrestlingowy świat. Co ciekawe fani zaczęli skandować: “Global Force! Global Force!”. W pewnym momencie Jarrettowi przerywa mistrz świata wagi ciężkiej TNA, który zaczyna naśmiewać się z południowego akcentu Jeffa. Karen zaczyna obwiniać Ethana za wszystkie ataki na backstage’u, lecz mistrz zaprzecza i pyta się gdzie jest na to dowód. Segment kończy się tym, jak Jeff Jarrett ogłasza, że jeżeli Ethan nie stawi się na dzisiejszą walkę, tytuł zostanie zwakowany.

Za chwilę pierwszy pojedynek – Bram vs Mr. Anderson, natomiast kamery ukazują nam udającego się do hali Drew Galloway’a, który z kolei obwinia Eli Drake’a za zeszłotygodniowy atak.

#1 Open Mic Match
Bram vs Mr. Anderson

Zwycięzca: Mr. Anderson

Bobby Roode spotyka na backstage’u Jeffa Jarretta i mówi mu, że jest zły, że nie pojawia się w głównych walkach. Dodaje, że ma nadzieję, iż Dixie Carter nie pozwoli mu tu dłużej zostać.

W ringu natomiast widzimy już The Revolution – Jamesa Storma, Abyssa i Manika. Chwilę później pojawia się Mahabali Shera, wcześniej znany jako Khoya. Storm chce go ponownie w Revolution, jednak temu za bardzo to nie odpowiada. Shera mówi, że nie jest zbyt ostry, chce tylko zatańczyć z fanami. Wychodzi z ringu i rzeczywiście zaczyna tańczyć, co denerwuje lidera Revolution. Gdy tylko Shera wrócił na ring, członkowie stajni Storma od razu się za niego wzięli. Każdy wykonał jakąś akcję, jednak Manik wyglądał tak jakby nie podobało mu się to co robi…

Za kulisami Jeremy Borash przeprowadza wywiad z PJ Blackiem, lecz przerywa mu Eric Young grożąc mu, że może zabrać mu tytuł King of the Mountain.

#2 Six Sides of Steel Cage Match
Gail Kim vs Marti Belle & Jade

Zwyciężczyni: Gail Kim

Po walce Gail szuka Taryn Terrell…

Z kolei Tyrus wyzywa Matta Hardy’ego na pojedynek…

#3 No DQ Match
Drew Galloway vs Eli Drake

Zwycięzca: Drew Galloway

Po walce kamera ukazuje nam Velvet Sky i Gail Kim, które wreszcie znalazły Taryn. Co ciekawe, Gail przykuwa ją kajdankami do słupa, a Velvet każe opuścić to pomieszczenie kamerzyście…

Czas na Erica Younga! Wchodzi on do ringu i przechwala się jak to pokonał m.in. Kurta Angle’a, jednak przerywa mu Chris Melendez, który po chwili konfrontuje się z nim i wychodzi z tego zwycięsko. Z pewnością to nie koniec rywalizacji tych panów!

#4 Singles Match
Matt Hardy vs Tyrus

Zwycięzca: Matt Hardy

Nie przedłużając, czas na walkę wieczoru! Mistrz King of the Mountain już w drodze na ring!

#5 TNA World Heavyweight Championship Match
Ethan Carter III (c) vs PJ Black

Zwycięzca: Ethan Carter III

Impact Wrestling kończymy krótkim segmentem za kulisami, gdzie Jeff Jarrett rozmawia z Dixie Carter i przekonuje ją, żeby to on prowadził Impacty co tydzień.

Dixie jest dobrej myśli… cóż… zobaczymy, co z tego wyniknie 😉