TNA Impact Wrestling 05.01.16 – Mini Raport

Impact Wrestling na POP TV otwiera pani prezes TNA – Dixie Carter. Zaczyna mówić o World Title Series, ale w pewnym momencie przerywają jej Ethan Carter III wraz z Tyrusem. EC3 oskarża Dixie o zazdrość, z kolei ta odpowiada mu, że stał się on kompletnym potworem. Kiedy rozmowa wróciła na ścieżkę World Title Series, fani zaczęli skandować „Hardy! Hardy!”. Długo nie było trzeba czekać i na arenie zjawił się sam Matt Hardy. Ten mówi, że nie boi się Ethana i obiecuje, że dziś zostanie mistrzem TNA World Heavyweight. Zza pleców atakuje go jednak Eric Young! Razem z EC3 rozpoczęli bójkę przeciw Mattowi, ale na pomoc przybiega mu Lashley! Ten razem z Mattem poradził sobie zarówno z Youngiem, EC3 jak i Tyrusem.

Po tym brawlu otrzymaliśmy reklamę, podczas której na arenie Eric Young zdołał jednak zaatakować Matta Hardy’ego krzesłem w wyniku czego jego dzisiejszy udział w półfinale World Title Series stoi pod znakiem zapytania.

#1 World Title Series Semi-Final
Ethan Carter III def. Lashley

Kamery przenoszą nas na backstage, gdzie Bobby Roode mówi, iż na jego dzisiejszy Open Challenge może odpowiedzieć dowolna osoba z dowolnej organizacji.

Tymczasem w ringu jest już Kurt Angle, który mówi… o swojej pożegnalnej trasie. Dziękuje fanom za wsparcie przez te wszystkie lata. Nazywa to zaszczytem. Publiczność chantuje „One More Match”… A, Angle mówi o swoich największych przeciwnikach w jego karierze. Wspomniał m.in. o The Rocku, Stone Cold Stevie Austinie, a nawet o Triple H’u. Dodał także, że w ramach jego pożegnalnej trasy na przyszłotygodniowym odcinku Impact chce się zmierzyć z Drew Galloway’em. Ten wchodzi na arenę i z przyjemnością przyjmuje wyzwanie uciskając dłoń Kurta. Przerywa im jednak Godderz, który mówi, że to on zasługuje na taką walkę, gdyż jest przyszłością TNA… Następnie pojawia się Eli Drake. Ten z kolei twierdzi, że jest jeszcze większą gwiazdą i to on zasługuje na pojedynek. Drew i Kurt nie chcą dalej ich słuchać i wzywają obu do ringu. Tam dochodzi do brawlu z którego zwycięsko wychodzą oczywiście Drew Galloway i Kurt Angle.

Na backstage’u Jeremy Borash rozmawia z Jeffem Hardym, który jest przekonany, że jego brat zostanie dziś mistrzem.

A, na arenie jest już Eric Young, który oznajmia, że Matt Hardy jest skończony i każe sędziemu ogłosić wynik walki. W tym jednak momencie pojawia się Matt i pojedynek za chwilę się rozpocznie!

#2 World Title Series Semi-Final
Matt Hardy def. Eric Young

Czas na otwarte wyzwanie Bobby’ego Roode’a! A, odpowiada na nie… Bram!

Ten przed walką zaliczył małą, albo raczej sporą wpadkę mówiąc, iż rok 2006 będzie jego rokiem. Chwilę potem oczywiście się poprawił 😉

#3 King of the Mountain Championship Match
Bobby Roode def. Bram

Po walce Roode’a zaatakowali Bram oraz wkurzony swoją porażką z Mattem Hardym – Eric Young. Na pomoc Bobby’emu przybiegł… James Storm! Tak jest – Storm is Here!

Po zwycięskim brawlu doszło do reaktywacji legendarnego tag teamu Beer Money.

Za kulisami dwójka ogłosiła, że już w najbliższy piątek na gali TNA One Night Only PPV wejdą do ringu z Bramem i Youngiem.

#4 Six Knockouts Tag Team Match
Gail Kim, Velvet Sky & Madison Rayne def. The Dollhouse

Po walce Gail Kim, Velvet Sky i Madison Rayne zostały zaatakowane przez The Dollhouse, jednak na arenie pojawiła się Awesome Kong! Wydawało się, że ta chce pomóc Gail, Velvet i Madison, ale okazało się, że Awesome Kong to nowa członkini The Dollhouse! Krótki pokaz siły i knockoutkom już dziękujemy.

Czas na debiut The Miracle, którym okazuje się być… Mike Bennett wraz z Marią Kanellis! Obaj wygłosili standardowe promo i zapowiedzieli, że ten rok w TNA będzie należał do nich.

Tymczasem na piątkowe One Night Only została zapowiedziana kolejna walka: The Wolves vs Jessie Godderz & Eli Drake vs Drew Galloway & Kurt Angle!

#5 TNA World Heavyweight Championship Match
Ethan Carter III def. Matt Hardy
nowy mistrz: EC3

Widokiem świętującego Ethana kończymy pierwszy odcinek TNA Impact Wrestling w nowym roku i zarazem pierwszy odcinek na POP TV.