TNA Impact Wrestling 19.01.16 – Mini Raport + Video

GALA ONLINE:

http://www.bollyrulez.tv/threads/1671001-Watch-TNA-iMPACT-Wrestling-1-19-2016-19th-January-2016-HDTV-Watch-Online-Download-*720p*-HD

MINI RAPORT:

Tygodniówkę rozpoczyna Jeff Hardy, który wita się z fanami i wchodzi do ringu. Jeff przyznaje, że martwi się o Matta i prosi go o wyjście. Kiedy obaj stoją już w ringu, Jeff mówi mu, że to za duże ryzyko stawiać swoją karierę na szali, lecz brat odpowiada mu, że jest zdeterminowany i przysięga pokonać dzisiaj Cartera. Następnie do ringu wchodzi Tyrus, który chce zmierzyć się 1 vs 1 z Jeffem Hardym. Ten przyjmuje wyzwanie i rozpoczynamy akcję na IMPACT!

#1 Singles Match
Jeff Hardy def. Tyrus

Jeff Hardy wygrał przez dyskwalifikację, kiedy Tyrus dopuścił się ataku na sędziego. Na koniec, Jeff wykonał Tyrusowi Twist of Fate.

Po pierwszym pojedynku zostaje ogłoszone, że już za tydzień na Impact odbędzie się Feast or Fired Match!

Tymczasem na backstage’u, Abyss i Crazzy Steve atakują Davey Richardsa i Eddiego Edwardsa!

#2 Singles Match
Gail Kim def. Awesome Kong

Bobby Roode i James Storm, czyli Beer Money chcą walki z Ericem Youngiem i Bramem, ale zamiast tego dostaniemy walkę z Eli Drakem i Jessie Goderzem, którzy bardzo chcą stoczyć walkę z legendarnym tag teamem.

#3 Tag Team Match
Beer Money def. Eli Drake & Jessie Godderz

Za kulisami dowiadujemy się, że Jeff Hardy ponownie doznał kontuzji nogi w walce z Tyrusem. Matt podchodzi do niego i mówi, żeby słuchał się lekarzy i zrobił sobie przerwę.

Tymczasem w drodze na ring Kurt Angle, który dziękuje fanom i chce wiedzieć kto będzie jego następnym przeciwnikiem. W tym właśnie momencie na arenie rozbrzmiała muzyka Lashley’a i wygląda na to, że to on zmierzy się z Anglem! Lashley bierze mikrofon do rąk i oznajmia, że chce kolejnej walki z Kurtem, tak jak to było rok temu. Ten przyjmuje wyzwanie, a więc już wkrótce zobaczymy ten pojedynek!

A, już teraz czas na kolejną walkę Mike’a Bennetta w TNA!

#4 Singles Match
Mike Bennett def. Pepper Parks

Był to squash w wykonaniu Bennetta, który po walce wygłosił promo oznajmiając, że zrobi tu cuda…

#5 TNA World Heavyweight Championship Match
Matt Hardy def. Ethan Carter III
nowy mistrz: Matt Hardy

Podczas walki zainterweniował Tyrus, który jednak… zaatakował EC3! Hardy to wykorzystał atakując Ethana pasem mistrzowskim, po czym sędzia doliczył do dziesięciu i zakończył pojedynek.

Po walce, Matt Hardy wyjawił, że zdobył ten tytuł tylko dla siebie, a nie dla fanów TNA, którzy nie są ważni. Następnie nazwał siebie „Big Money Matt” i brutalnie zaatakował Ethana krzesłem podkreślając swój heel turn. Trzy grosze dodała też żona Matta – Reby Sky, która opluła EC3.

I takim właśnie szokującym momentem kończymy najnowszy Impact Wrestling! Co wydarzy się za tydzień? Jedno jest pewne… na pewno będzie się działo!