TNA Impact Wrestling 12.08.15 – Mini Raport

Zaczynamy specjalny odcinek Impact Wrestling poświęcony rywalizacji GFW z TNA!

Na początek kamera pokazała nam wchodzących do areny zawodników Global Force Wrestling – Chrisa Mordetzky’ego, PJ Blacka i pozostałych członków rosteru GFW.

A, dzisiejszy Impact otwiera Jeff Jarrett! Ma on ze sobą tytuł King of the Mountain… Współzałożyciel TNA jasno określił, że jego przygoda w ringu Total Nonstop Action już się zakończyła, przez co został wybuczany przez fanów. Jednak kiedy już Jarrett ogłosił, że w dzisiejszym odcinku odbędzie się King of The Mountain Match, na trybunach nastroje od razu się poprawiły.

Jarrettowi przerywa Eric Young, który chwali się, że jest Bogiem i Jeff patrzy teraz na Boga. Przypomina on co zrobił z Kurtem Angle i Chrisem Melendezem. Nie szanuje cię i twoich osiągnięć, jesteś tylko booker manem – powiedział Young.

W pewnej chwili Jeff Jarrett ogłosił, iż w dzisiejszym King of the Mountain matchu udział weźmie właśnie Eric Young i kiedy już wychodził z ringu, Young postanowił go zaatakować. Na pomoc Jarrettowi od razu przybiegli zawodnicy Global Force Wrestling, jednak szybko zostali powstrzymani przez zawodników TNA, przez co rozpoczął się wielki brawl!

Następnie na backstage’u roster GFW dyskutuje nad ostatnimi wydarzeniami i oświadcza, że to wcale nie jest inwazja. Oni chcą tylko tu konkurować i pokazać swoje umiejętności.

Tymczasem czas na pierwszą walkę!

#1 Singles Match
Awesome Kong vs Lei’d Tapa

Walka została zakończona przez podwójne wyliczenie.

A, jeszcze dziś King of the Mountain Match i właśnie przed momentem dostaliśmy informację, że oprócz Erica Younga, o tytuł KOTM rywalizować będzie także reprezentant GFW – PJ Black.

Do ringu zmierza Bobby Roode…

Mówi on o tym jak jest wściekły za to, że Jeff Jarrett nie wprowadził go do walki King of the Mountain Match oraz jak Rockstar Spud wykopał Austina Ariesa z TNA. Następnie Roode zaprasza Spuda na ring i tak się też dzieje…

Rockstar zaczął obrażać Bobby’ego Roode’a i po chwili rozpoczął się brawl, z którego jednak zwycięsko wyszedł były już tag team partner Ariesa.

#2 Singles Match
Jesse Goderz vs Lashley

Zwycięzca: Lashley

Po przypomnieniu walki wieczoru z ostatniego Impact, kiedy to EC3 podejmował Matta Hardy’ego, kamera przeniosła się na backstage, po to aby pokazać leżącego na podłodze Drew Galloway’a! Hmm… kto stoi za tymi atakami? Przypominamy, że tydzień temu w podobny sposób zaatakowany został Bully Ray.

W biurze Dixie Carter, pani prezes TNA wraz z Jeffem i Karen Jarrett zastanawiają się o co może w tym chodzić. Według Karen ktoś działa przeciwko sojuszowi GFW z TNA. Jeff postanawia natomiast dotrzeć do sedna tej tajemnicy. Dixie poinformowała tylko, że jedzie do szpitala sprawdzić co z Drew.

Czas na segment z mistrzem świata wagi ciężkiej TNA… Ethanem Carterem III!

EC3 przy towarzystwie Tyrusa wchodzi na ring i zaczyna się przechwalać, że pokonał tydzień temu Matta Hardy’ego oraz, że będzie mistrzem na wieki wieków. Przerywa mu jednak chyba najbardziej zainteresowany tą przemową… Matt Hardy. Chce on dostać jeszcze jedną szansę, lecz atakuje go Tyrus! Później jeszcze przy pomocy Tyrusa, Hardy został zaatakowany przez Ethana pasem mistrzowskim.

A, już za tydzień Handicap Match, w którym Gail Kim zmierzy się z The Dollhouse.

Do dzisiejszego King of The Moutain Matchu dodany został natomiast Chris Mordetzky!

#3 Tag Team Match
The Wolves vs Brian Myers & Trevor Lee

Zwycięzcy: The Wolves

Nie zatrzymujemy się i kontynuujemy akcję! Przed nami walka dwóch niezwykle utalentowanych wrestlerów – Tigre Uno z TNA i Sonjay Dutta z GFW!

#4 Singles Match
Tigre Uno vs Sonjay Dutt

Zwycięzca: Tigre Uno

Na backstage’u, Jeff Jarrett informuje Ethana Cartera III, że za tydzień zawalczy o pas TNA World Heavyweight Championship ze zwycięzcą dzisiejszego King of the Mountain Matchu, który właśnie przed nami!

#5 King of the Mountain Match
Robbie E vs PJ Black vs Eric Young vs Chris Mordetzky vs Lashley

Zwycięzca i nowy mistrz: PJ Black

A, więc reprezentant Global Force Wrestling – PJ Black zostaje nowym mistrzem King of the Mountain!! Gratulacje dla niego!!