Title match ogłoszony na następne SmackDown, Rhea Ripley komentuje krytykę fanów dotyczącą jej postaci w WWE, Status kontraktu byłej gwiazdy WWE z Impact

» WWE ogłosiło pierwszy pojedynek na przyszłotygodniowy odcinek SmackDown. Bianca Belair z powodzeniem obroniła swoje SmackDown Women’s Championship na piątkowym SmackDown w Houston w Teksasie w Toyota Center. Podczas Talking Smack, Belair wygłosiła zakulisowe promo dotyczące wpisu na Twitterze od Carmelli, która zauważyła, że miała tylko 6 dni na przygotowanie się do walki z Belair. Belair stwierdziła w swoim promo, że skoro jest walczącą mistrzynią to jest gotowa na rewanż w przyszłym tygodniu, więc nie będzie żadnych wymówek ze strony byłej SmackDown Women’s Champion. Pojedynek pomiędzy Carmellą a Belair jest na ten moment jedynym potwierdzonym na to show. Pierwotnie Belair miała bronić tytułu przeciwko Bayley na Money in the Bank. Starcie zostało jednak odwołane po tym jak Bayley doznała zerwania ACL i musiała przejść operację.

» Przez ostatnie kilka miesięcy, Rhea Ripley rywalizowała z Charlotte Flair. Te dwie gwiazdy mają swoją historię, ponieważ walczyły ze sobą w zeszłym roku, kiedy to Flair wygrała z Ripley na WM 36. Zanim wrestlerka rozpoczęła feud z “The Queen” była znana jako baby-face. Wielu fanów wyraziło swoje zdanie na temat tego, że od tego czasu Ripley przeszła heel-turn i nie jest już tak samo popularna. Ripley będzie bronić swojego tytułu Raw Women’s Champion przeciwko Flair na dzisiejszej gali Money in the Bank. Podczas rozmowy z Bleacher Report, Ripley mówiła o krytyce jej charakteru, który nie jest jasno zdefiniowany jako heel lub babyface od czasu, gdy została powołana do głównego rosteru.

Nie mogę się doczekać, żeby zmienić ich zdanie i sprawić, żeby mnie wspierali, kibicowali mi i wierzyli we mnie, bo powinni. Ludzie po prostu muszą wybrać jednego. To samo jest ze Stone Coldem. Czy on naprawdę wychodził będąc takim miłym facetem? Nie, nie był, a ludzie go za to kochali, więc nie rozumiem dlaczego ludzie tak bardzo się złoszczą z powodu mojego feudu z Charlotte i tak bardzo się nad tym głowią, kiedy ja robię całkiem sporo tego samego co robiłam w NXT i ludzie mnie za to kochali. Nie uważam, że powinny być wyznaczone face’y i heelowie.

» Chelsea Green powróciła do Impact Wrestling i wraz ze swoim narzeczonym Mattem Cardoną zmierzyła się z Brianem Myersem i Tenille Dashwood w tag team matchu na sobotniej gali Slammiversary, która odbyła się w Skyway Studios w Nashville, Tennessee. Cardona i Green byli w stanie odnieść zwycięstwo przez pinfall.
Green została zwolniona przez WWE z powodu cięć budżetowych kilka miesięcy temu.
Pojawiła się ona niecały tydzień temu na gali ROH Best In The World. Pojawienie się to miało na celu ogłoszenie jej udziału w turnieju, który ma wyłonić nową Women’s Champion, który rozpocznie się 30 lipca. Fightful Select donosi, że jej umowa na przyjście do Impact została wypracowana mniej więcej w tym samym czasie, gdy jej plany przejścia do Ring of Honor doszły do skutku. Ponadto, nie ma ona pełnoetatowej umowy z Impact ani ROH, a raczej zamiast tego obie federacje są świadome, że będzie ona pracować dla obu.