The Rock w nowym filmie, Gwiazdy IW z nowymi kontraktami, Wycieczka R’Trutha, Wywiad z Davidem Herro, Wpis The Singh Brothers

» Portal Deadline.com donosi, że Universal planuje przygotowanie kolejnego filmu z udziałem The Rocka oraz Jasona Stathama(bohaterów ósmej części Szybcy i Wściekli). Na obecną chwilę wiemy tylko tyle, że pisarzem filmu jest ‘Fate’ Chris Morgan, który najprawdopodobniej skoncentruje się na stworzeniu sojuszu pomiędzy Hobbsem, a Shawem.

» Portal PWInsider.com informuje, że Impact Wrestling Superstar Allie oraz Braxton Sutter podpisali nowe umowy z federacją.

» WWE Superstar R’Truth za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował o tym, że we wtorek 16 maja pojawi się na Whitney E. Johnson Inc. Foundation’s 1st annual Brand Ambassador Award Launch w Huntington Station:

» W zeszłym tygodniu Nick Hausman z portalu internetowego WrestleZone.com przeprowadził wywiad z takimi gwiazdami jak: Gene Okerlund, Jerry Lawler, Rey Mysterio oraz Jack Swagger. Poniżej przedstawiamy krótki wywiad z Michaelem Kingstonem oraz Davidem Herro:

» W tym tygodniu na SmackDown zadebiutowali The Bollywood Boyz używając nowej nazwy The Singh Brothers. Panowie za pośrednictwem Twittera postanowili wypowiedzieć się na temat zmiany ring name’u: