Tegan Nox i Shotzi Blackheart: Debiut na SmackDown, najbliższe cele, zwycięstwo nad mistrzyniami i rywalizacja z Bayley oraz Sashą Banks

W tym tygodniu gośćmi WWE The Bump byli nowi rekruci SmackDown, czyli Tegan Nox i Shotzi Blackheart. Wrestlerki wypowiedziały się na temat przenosin na SmackDown, swoich najbliższych celach, zwycięstwie nad mistrzyniami Women’s Tag Team Champions i rywalizacji z Sashą Banks oraz Bayley.

To trochę szalone. To tak, jakbyś w ciągu dwóch dni była w innych pracach.. To trochę chore, więc teraz jesteśmy niebieskie, a nie żółte – dodała Nox.

 

Po prostu wydarzyło się to tak szybko – Powiedziała Shotzi. To znaczy przebieg mojej całej kariery jest bardzo szalony.

 

To oznacza, że właśnie pokonałyśmy Neidhart i Snukę. Z pewnścią otrzymamy miano pretendentów do pasów mistrzowskich, prawda? – Dodała Nox.

 

Wydaje mi się, że ludzie zapomnieli iż pracowałyśmy w NXT jako drużyna już jakiś czas temu, ale potem nabawiłam się kontuzji kolana – Nox.

 

Ludzie zapomnieli, że pracowaliśmy razem przez jakiś czas, aż do twojej kontuzji – stwierdziła Shotzi. Pojechałyśmy, ale teraz wróciłyśmy do gry – Shotzi.

 

Och nauczyłyśmy się tak wiele – rozpoczęła Shotzi. Podziwiam Bayley i Sashę. W tym pojedynku panowała nerwowa atmosfera, byłyśmy blisko. To nie był squash. Zdecydowanie pokazałyśmy, że należymy do tej marki. Wiesz co…. Rok później jesteśmy na SmackDown i idziemy po tytuły mistrzowskie.

 

W trakcie rywalizacji skupiałyśmy się tylko i wyłącznie na tytułach mistrzowskich. To było fajne. Oto ta małomiasteczkowa dziewczyna z Walii, która właśnie wzięła udział w walce o Women’s Tag Team Championship przeciwko dwóm najlepszym wrestlerkom na świecie – dodała Nox. W tej chwili muszę kopnąć kogoś w twarz i spróbować zgarnąć trochę złota – zakończyła.