Szczera odpowiedź Dolpha Zigglera odnośnie jego przerwy, Slammiversary zostanie odwołane w tym roku?, Gwiazdy NFL w Performance Center

» Fani WWE z pewnością pamiętają moment, kiedy na grudniowej gali Clash of Champions, Dolph Ziggler zdobył United States Championship w Triple Threat Matchu, w którym również uczestniczyli Baron Corbin oraz Bobby Roode, a następnie opuścił federację i zrzekł się mistrzostwa. Podczas Royal Rumble niespodziewanie powrócił Show off, ale został szybko wyeliminowany przez Finna Balora. Były WWE World Heavyweight Champion w rozmowie dla All Things Wrestling Radio wypowiedział się na temat swojej nieobecności w telewizji przez pewien czas:

”Naprawdę błagałem o kilka miesięcy przerwy w programie telewizyjnym, ponieważ niezależnie od tego jak się jest dobrym i co się zamierza, to w końcu trzeba zrobić sobie przerwę na tak zwane odświeżenie. Nie sądziłem, że zasługuję na to, aby być regularnie w programie telewizyjnym zważywszy na moje porażki, więc poprosiłem o przerwę. Miałem nadzieję, że będzie ona trwała około sześciu miesięcy, jednak zakończyła się po 4 tygodniach”.

Pomimo zawirowań 13-letni weteran podpisał nowy dwuletni kontrakt z WWE opiewający na 1.5 miliona dolarów rocznie.

» Oficjele federacji Impact Wrestling mieli w planach zorganizowanie 15 lipca w Orlando galę PPV Slammiversary, jednak musieli z nich zrezygnować, ponieważ zgodnie z doniesieniem PWInsider.com w tym dniu ma odbyć się WWE PPV Extreme Rules. Wciąż nie wiadomo, kiedy będziemy mogli obejrzeć Slammiversary, ale na pewno będzie to termin letni.

» Zawodnicy NFL z drużyny Oakland Raiders w tym tygodniu pojawili się w WWE Performance Center o czym poinformował trener WWE Matt Bloom za pośrednictwem portali społecznościowych: