Szczegóły kontraktu Brocka Lesnara z UFC, Kolejna gwiazda w hotelu WWE, Bayley o występie w Women’s WrestleMania Battle Royal

» Prezes UFC Dana White został zapytany o to, czy Brock Lesnar podpisał kontrakt z UFC:

”Nie jest to pewne na sto procent. Mimo wszystko on wciąż posiada kontrakt z UFC, ale nie zdecydowaliśmy się na podpisanie go. Jesteśmy w dobrych relacjach, trwają twarde negocjacje. Po prostu musimy trafić w sedno, a Brock będzie nasz”.

» Były TNA & WWE NXT Superstar James Storm zatrzymał się w hotelu WWE w Nowym Orleanie. W tym tygodniu James był obecny zarówno na backstage’u Monday Night RAW jak i SmackDown Live. Wciąż nie mamy potwierdzenia dotyczącego jego oficjalnego powrotu do WWE, ale wygląda, że jest w doskonałej formie.

» Przed rozpoczęciem WrestleManii, Bayley wypowiedziała się na temat swojego udziału w pierwszym Women’s WrestleMania Battle Royla, gdzie dojdzie do jej konfrontacji z Sashą Banks. Bayley stwierdziła, że czuje się trochę niezręcznie, ale ma nadzieję, że Sasha potraktuje ją poważnie, ponieważ planuje wyrzucić każdego, kto stanie jej na drodze.