Szczegóły dotyczące usunięcia Enzo Amore, Naomi opowiada o współpracy ze swoim mężem, Szczegóły drugiego odcinka Mixed Match Challenge

» Jak się okazało WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore był obecny na backstage’u Monday Night RAW i miał być częścią programu zanim na Twitterze został oskarżony o gwałt na kobiecie. Barrasso z Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że oprócz walki z Goldustem w Barclays Center, Enzo miał wziąć udział w segmencie z Dudley Boyz, ale jego miejsce zastąpił Heath Slater.

» Naomi w rozmowie dla Bleacher Report wypowiedziała się na temat współpracy ze swoim mężem w Mixed Match Challenge:

”Myślę, że mamy bardzo dużą szansę na zwycięstwo, ponieważ żadna z drużyn nie ma takiej chemii jak my… Pracujemy razem od ośmiu lat, ramię w ramię, tydzień w tydzień. Jesteśmy bardzo zgodni, pracujemy ciężko i możemy liczyć na siebie. Dzięki współpracy z Jimmym poprawiłam się bardzo dużo i aktualnie jestem tak wysoko tylko dzięki niemu”.

» W tym tygodniu drugi odcinek turnieju WWE Mixed Match Challenge na żywo za pośrednictwem Facebooka obejrzało aż 92 tysiące widzów co jest lekkim spadkiem w porównaniu do zeszłotygodniowego debiutującego odcinka, gdyż wtedy show obejrzało aż 135 tysięcy 600 osób. Niestety turniej jest dostępny na Facebooku tylko dla fanów w Stanach Zjednoczonych, natomiast ludzie z Wielkiej Brytanii mogą obejrzeć go w sieci WWE Network. W przyszłym tygodniu Braun Strowman i Alexa Bliss zmierzą się z Becky Lynch oraz Samim Zaynem: